Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlanyok.hu-n miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlanyok.hu-n miért nem írják ki az áraikat az emberek?

Figyelt kérdés
Sok profilt megnéztem de az áraik nem voltak kint. Vagy aztokat csak azután mondják el hogy felhívtad őket?

2021. dec. 4. 18:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én csak brahiból próbálnám pl ki...Mert van akit d*jak...Csak még nem voltam és kipróbálnám! Nem élet halál harc hogy mennem kell! Azért írtam hogy "körülményes" mint a boltba minden egyes terméket meg kéne kérdezni az eladótol hogy mennyi(ha nem lenne kiírva)...De aki nagyon akar az megtesz mindent persze!
2021. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Dzsoki ***** válasza:
Utolsó! Kicsit érthetőbben!Mit próbálnál ki brahiból? Telefonálni vagy menni vagy mi történt? Amennyiben menni akarsz,felhívod a kiszemeltet és megbeszélitek.
2021. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%
22: Azt próbálnám ki hogy fizetek szexért! Mert még nem voltam! De nem annyira életbe vágó mert van akit ingyen is...Csak ismerősök mondták hogy járnak menjek én is..Azért írtam hogy ha mennék is brahiból úgymond kipróbálni milyen örömlánnyal! De majd meglátom!
2022. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
túl egyszerű lenne. inkább a törvényekben is van valami csavar, hogy legyen mit kijátszni, de ha kijátsszák, az meg teljesen jó, és félrevezetik így az embereket, azzal sincs semmi gond. úgy szr ez az egész rendszer, ahogy van.
2022. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Dzsoki ***** válasza:
Magyarország,még nem lépett ki a New Yorki Egyezmény hatálya alól. Annyi van,hogy a prostitúció,nem tiltott,a közvetítés,vagyis a kerítés,igen. Vagyis,ha kiírnák,akkor az oldal kerítő,így büntetendő lenne.Azt továbbra sem értem,hogy akit,nem érdekel a dolog,azoknak,miért érdekes a tarifa?Akit meg érdekel,megkérdezi telefonon,amikor mindkét félnek alkalmas az időpont.Senki sincs félrevezetve.
2022. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!