Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan fiúról aki 23-25 év közötti és nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Én ebben a helyzetben vagyok, nagyon kevés lány van aki őszinte kapcsolatot akar, meg aki elvárja azt hogy egy fiú udvaroljon neki. Én nem vagyok annyira bátor hogy egyből lefeküdjünk. Sajnos fiú létemre nagyon érzelmes, érzékeny vagyok így nagyon nehéz dolgom van. Sok felszínes lány van.
2021. dec. 4. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ok.
2021. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Semmit
2021. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
28%
Az még abszolut nem ciki! Sztem aranyos. Meg legalább nem fogsz regélni a csajnak az exekrol mint ahogy azt a fiuk álltalában nagyon szeretek. 🤮🤮🤮
2021. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Semmit.
2021. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Lúzer típus
2021. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Az a véleményem hogy nem mindig másban kell keresni a hibát, hanem elgondolkodni mi miatt vagy már lemaradva kb. 10 éve.
2021. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!