Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dom férfiak! Hoztátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dom férfiak! Hoztátok már kellemetlen helyzetbe nyilvánosan a párotokat?

Figyelt kérdés
A szub nők is írhatnak, ha történt már velük ilyen.

2021. dec. 3. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
NEM! Soha nem is fogom. Lehet gangbang a szeánsz tárgya, de intelligencia, kultúra is van a világon, utána rásegíted a kabátot, szeánszon kívül NŐ a partnered nem egy kapcarongy.
2021. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

nem aláznám meg más előtt a partneremet, a BDSM kettőnk élvezetéről szól és nem arról, hogy kellemetlen legyen számára


viszont volt helyzet amikor talán kicsit kényelmetlen volt az egyik subomnak

távirányítós vibris hazaúton én irányítottam a vibrit, azért ügyeltem arra, hogy bírja még, de néha közel volt

2021. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Elöttem alázkodjon meg ne más előtt!
2021. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Pincit kellett mutogatnia
2021. dec. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kissé talán igen. De kérdés, mi számít annak.
2021. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Sub vagyok. Égetett már le nyilvánosan a partnerem, de nem BDSM keretében. A buszon üvöltött le például azért, mert a barátnőm, akinél ott aludtunk volna, jelezte, hogy rosszul érzi magát (még a covid előtt volt), és szeretne 1-2 órát pihenni, mielőtt felmegyünk hozzá. Ez nem tetszett nagyságos úrnak, mintha én tehettem volna róla.


A kérdésre válaszolva: BDSM keretében sem tartom jó dolognak a nyilvános megalázást. Nálam ez a sub dolog abból áll, hogy az aktuális szerelmemnek teszek meg mindent, de nem random utcai embereknek. Illetve otthon is izgat, hogy büntit kapok, de pl. egy emberekkel teli bevásárlóközpontban nem izgatna.


Úgy érzem, a szexualitásom csak rám és a partneremre tartozik.

2021. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Engem igen, a partnerem egy vibrátort tett belém, majd felöltöztetett, és így mentünk el vásárolni, amikor már nem nagyon birtam, megkérdeztem ki-e vehetem, de eljátszotta a hülyét, hogy nem tudja miről van szó. Amikor ki akartam meni a mosdóba, akkor viszont nem engedett ki.
2021. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kihívó ruhát kellett felvennie (extra mini bőr szoknya, tűsarkú) és ahányszor elment mellettem egy nagyot csaptam a fenekére.

Mindezt ő kérte persze. Ismerősök előtt nem csinálnék vele ilyet, de ha elmegyünk csak kettesben bulizni, néha csinálok vele ilyesmiket.

2021. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Soha nem hoznám mások előtt kellemetlen helyzetbe. Ezek CSAK kettőnkre tartoznak, senki másra.

48+Ffi

2021. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeánszon kívül soha,viszont volt olyan hogy az Ő kérésére(kiakarta próbálni), hátrabilincselt kézzel mentünk esti sétára (hosszú kabátban volt, kabátujja betűrve a zsebekbe),vagy golyó a szájába maszk eltakarta, kívülállóként nem látszott semmi. Élvezte pedig nem tini volt, 36 éves egy igazi HÖLGY.
2022. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!