Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szagoltatok már használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szagoltatok már használt bugyit? Milyen az illata, kellemes vagy fanyar? Még nem próbáltam. Van pár csaj ismerősöm, akiét szívesen magamhoz venném.

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Az enyémet szokta szagolgatni az öcsém.
2021. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Persze, a barátnőmét rendszeresen megszagolom. Nehéz leírni, kellemes illata van, a barátnőm illata érződik benne, olyan mint az esszencia, ezenkívül mindig más, tehát egy fárasztó munkanap után tök más illata van mint mondjuk ha nemrég veszi fel és jól felizgatom amikor rajta van

Fanyar? Az nemtudom milyen illat. Egyébként 10-ből 1-szer van h nincs olyan jó szaga de az se zavar

Nálunk ez nem tabu, van h az arcomra rakja vagy a számba tömi, olyan is volt már hogy a munkahelyi laptop táskámba csempészte be, majdnem meg is látták páran

2021. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Igen, enyhe jó kis punci illata volt. Emelett szeretem szagolgatni a bebüdösödött zoknikat is, jó savanyú
2021. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az eredeti forrását szagolom, pontosabban nyalom az élvezetesebb :)
2021. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
2es te mindenképpen jól választottál!
2021. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te hány éves vagy? De még ha fiatal is, nem bugyit kell szagolni!
2021. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Te jó ég! A tipikus esete annak amikor azt sem tudod hogy miről beszélsz! Életem első élménye azt hittem hú de jó lesz, hát... helyette büdös húgyszagú bugyi!!!! Azóta már volt jó is(barátnőm barátnőjét meg a lakótársát sem dughattam meg de legalább az illatukat érezhettem hehe).
2021. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,de szeretnék!
2021. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es ,szerencsés vagy!
2021. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!