Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik benne lennének egy találkában egy idegennel, megtennétek úgy, hogy előtte egy ölelésre találkoztok, és a többi majd kiderül?

Figyelt kérdés
32/F, Bp.
2021. nov. 27. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezt kérlek vezesd le, mert nem értem.
2021. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer egy nő úgy jött velem szobára, hogy az volt az első talink. A mai napig nehéz elhinni. 31F
2021. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Engem csak ne ölelgessenek idegenek.

Mit akarsz te kideríteni, Mr Sherlock Holmes?

2021. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy találkozó egy nagy ölelésre, és ha jó volt mindkét félnek, akkor újabb találka, akár többel is, mint ölelés...
2021. nov. 27. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Pucér ölelés első randin rulez. 🙂 33F
2021. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer volt olyan, hogy első tali csak ölelés, a második csók és orál, a harmadik szex. Szívesen megismételném.
2021. nov. 27. 00:21
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Perszeeeee, a nők minden vágya hogy egy anonim oldalról full vadidegenekkel találkozzanak aki már az elején kinyögi hogy csak dugni akar :D Szerintem sem a GyK-n, sem az Fb-n, sem máshol a neten nem találkoztak még egyetlen ilyen pasival sem :D
2021. nov. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az egyik szeretőmmel így találkoztam. Első randin csak beszélgettünk. A végén megöleltük egymást. Ott dölt el hogy akarjuk egymást.
2021. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!