Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az a nő aki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az a nő aki azt mondja,hogy az izzadságszagú férfiak tetszenek Neki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Feromonok, kémia.
2021. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Umm hát én nem a büdös pasikra gerjedek, de érdekes mód ha együtt vagyok valakivel (vagy akár szexpartner), akkor annak az izzadságszaga nekem izgató:D valshogy olyan férfiasnak érzem és egyáltalán nem büdösnek vagy ilyesmi. Én se értem, ez valsmi fura feromon dolog lehet, viszont kell hozzá az a bizonyos bennsőséges kapcsolat. Tehát én is rosszul vagyok nyáron a 200kilós izzadós pasas szagától. Semmilyen idegen emberen nem tetszik.
2021. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2: Izzadnál alattam?
2021. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális.
2021. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Normális!!!! Ezzel senkinek sem árt, akkor meg kedves egészségére!!!!
2021. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
A szexualitásban minden normális ami egészségre nem ártalmas, jogszabály nem tilt ÉS mindkét partnert egyformán izgatja, elfogadja. Szóval normális lehet, de nem átlagos. Bár szerintem az izzadságra történő izgulás nem túl guszta, de ízlés dolga (még mindig jobb mintha a kakis dolgokra gerjedne).
2021. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

van ilyen.

kb fél éve hoztam fel egy kiscsajt, mondtam neki, hogy előtte lezuhanyzok.

és akkor megyek be egy törülközőben a szobába, ő meg fogta a levetett pólómat és olyan élvezettel szagolta éppen, hogy úgy elpirult mikor rajtakaptam, hogy lángolt a feje.


meg volt olyan 2 nőmnél is, hogy jöttem haza edzésről és akkor kezdeményeztek.

én meg mondtam, hogy bakker le vagyok izzadva bűzlök-nem baj, imádom a szagod.


de visszafelé is volt ilyen.

be voltam indulva és munka után estem neki a nőnek.

és éreztem némi bukét, de ilyenkor nincsen nyali fali...mert hányni azért nem akarok.

2021. nov. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Normális.A vágykeltő spray is tartalmaz izzadtságot.Vélhetően,szintetikus formában.Gyárilag is azért magasabb a férfi,hogy a nő hajának illatát érezze.Minden normális férfi,megszagolja a nő haját,ha teheti.
2021. nov. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!