Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még nem volt intim kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt intim kapcsolatunk akkor szokás meztelen képeket mutogatni és küldözgeti egymásnak?2 hete járunk.Lány vagyok.

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne küldj neki még bikinis képes sem, amíg nem tudod, mennyire megbízható. Később meg fogod köszönni.
2021. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyén függő! Ha szeretnéd, tedd meg! Csak vigyázz, nehogy visszaéljen vele a másik!
2021. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Alap dolog hogy senkinek sem küldünk meztelen képet, mert sose lehet tudni kinek küldi el.
2021. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mindenképpen küldj képet neki!! Nekem is.
2021. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Eszedbe ne jusson képet küldeni! Nagyon könnyen visszaélhet vele és a nagyrészük vissza is él,ha másképp nem mutogatja,vagy továbbküldi. Ha meg szakítotok,megy a netre.
2021. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez függ egy két dologtól. A két hetet kicsit keveslem, bár bármikor lehet ilyet csinálni. Nekem egy kicsit más volt a helyzet, mert a munkahelyen már régóta voltunk kolegák. Amikor összejöttünk utána pár nap múlva már mentek a képek. Persze ehhez kell a bizalom, és tudd hogy nem él vissza vele. Mostmár szerintem nem éri meg felhasználni, nem éri meg a balhé (nekem biztos nem). De nyavalyások azért még vannak.
2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

A fejed ne látszódjon meg lehetőleg a háttér se legyen olyan, hogy abból túl sokan fel tudjanak ismerni.

Aztán csináld azt amit te jónak érzel, a pasi tuti nem fog érte haragudni. :)

2021. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mi a szokás, a korodat sem tudom, s legfontosabb: Gőzöm sincs mennyire tisztességes a pasi.


Három dolgot ne feledj:

1) ha visszaél vele, az csakis őt minősíti, ráadásul komoly kimenetelű

2) büntetőeljárást lehet indítani ellene (polgári pert is akár).

3) A normális emberi testen semmi szégyelnivaló nincs. Szerintem akt kép simán belefér

2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Isten ments, ne küldözgess senkinek pucér képeket még arc nélkül se. 2 hét alatt még nem ismerheted annyira, nem tudhatod mennyire megbízható vagy sem. Mondjuk leginkább sosem kéne küldeni, mert még ha megbízhatónak is tűnik valaki, szakítás után sok ember kifordul magából és sok visszaélés van sz ilyen képekből. Legyél óvatos, manapság sajnos muszáj annak lenni, főleg egy nőnek.
2021. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Tapasztalatból mondom, ne küldj!

Nem tudhatod, hogy visszaél-e vele vagy sem.

Általában vissza szoktak, a pasik lelke nagyon sérülékeny... és akkor jön a bosszú.

2021. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!