Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35ezer egy óráért sok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35ezer egy óráért sok egy fiatal pr.ostinál?

Figyelt kérdés
Új városrész, Budapart, nagyon fiatal, szép csaj, 35ezer alap az reális?
2021. nov. 23. 22:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
1%

Dehogy sok, te vagy csóró.

Én 2000-et se adnék soha sem.

Mindíg volt és van barátnőm.

2021. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%
Nekem drága nagyon. Tapasztalatból mondom, hogy hiába tűnik nagyon szépnek meg szexinek, nem biztos, hogy a szex nem szar vele, és még egy farkat sem tud rendesen megfogni. Meg ha pont olyan kedvedben vagy, lehet elsülsz 3 perc alatt, aztán kész, kidobtál 35 ezret. Én pl emiatt nem járok prostizni, mert nem mindig sikerül visszatartani.
2021. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Irreális. Valami válogatós hobbista lehet a csaje.
2021. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Dzsoki ***** válasza:
0%
Az igaz,hogy sokat kell dolgozni,nettó 35 ezerért.A nettó minimálbérért dolgozó,több,mit egy hetet dolgozik ennyi pénzért,napi,8 órát.kb 200 ezer,havi bruttó,egy heti nettója.Persze,hogy sok.Egy új,középkategóriás autó,meg 5 millió,Az is sok.Ettől még,ha exkluzív a környék,meg a lakás,akkor lehet reális.Ettől még ,igen,lehet egy csalódás,Utólag.Pénztárcafüggő.Van akinek belefér,hogy legközelebb hová ne menjen,milyen nőt,ne válasszon.
2021. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sok.
2021. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#24, nincs egyetlen új, középkategóriás autó sem 5 millióért. A Dacia Duster sem fér bele, a többi pedig még 6 millióba sem.

Ez azonban nem von le semmit sem annak az igazságából, hogy harmincötezer egy óra bérelt szexért krva sok.

2021. nov. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Dzsoki ***** válasza:
A Duster is,a Sandero is,a Dokker is és a Fiat Tipo is 5 millió alatt vihető,újonan.Abban egyetértünk,hogy 35 ezer egy óra bérelt szexért sok.Azt továbbra is tartom,hogy exkluzív környék és környezet esetén,reális lehet.Továbbá,azt is tartom,hogy kb 200ezer brutto,nettója kb 140ezer,vagyis egy hétre 35 ezer.Meg azt is,hogy a hivatalos minimálbér,netto kb 105ezer.Vagyis,ebből,három alkalom jönne ki 35ezerrel.Másképpen fogalmazva,35ezer forintért a minimálbéres 10 naptári napot dolgozik.Aki evvel,nem ért egyet,az legyen kedves levezetni a helyes számokat!Köszönöm.
2021. nov. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én csak azon agyalok egy fél órája, hogy mi a franc az a Budapart :o
2021. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Na ja... bár szerintem a 2. kerületben éppúgy lehet dugni, mint a 17.-ben, nem azon múlik. :D
2021. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!