Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek elindul bármi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek elindul bármi a fantáziátokban ha láttok, esetleg beszéltek egy kisportolt sráccal? Mit néztek meg rajta ilyenkor ?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy melegítő meg egy póló van rajta. Vagy ez önmagában még kevés hozzá hogy bármit elindítson ? Kort is írjatok légyszi.
2021. nov. 22. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen végigmérem, persze úgy hogy ne legyen feltűnő. Fontos hogy hogy néz ki ha ismerkedésről van szó, ha izmos és jól áll neki, akkor nyilván előnnyel indul.

Amúgy önmagában a metrón nem fogok beindulni attól hogy valakin van egy kis izom 😄.

23/l

2021. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem kevés, ha vonzó a férfi számomra. Ilyen esetben pedig amit megnézek, az az arc, mosoly, válla és karja, valamint a feneke.

Hozzá kell tegyem, nem mindenféle kisportolt srác jön be, hanem van egy bizonyos típusom. Azon kívül inkább az átlagosabb, aputestű férfiak jönnek be jobban.

2021. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
1.válaszoló, melyik pasinak nem áll jól, ha foglalkozik a testével/egészségével (azaz sportol)?
2021. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem semmi. Én is sportolok, szóval nem esek hasra attól, hogy más is csinálja.

Inkább attól kezdek beindulni, ha az illetővel jól el tudok beszélgetni, illetve ha az enyémhez hasonló humora van, mert az ritka.

31N

2021. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Elindul, de nem minden kisportolt srácnál. Csak az izmai nem indítanak be (én is rengeteget sportolok), kell valami plusz (pl. humor, mosoly, karakteres arc, jó beszélgető partner stb.), ami miatt vonzódhatok hozzá. Ilyenkor először mindig az arcát nézem meg, utána pedig elsősorban a váll/mellkas/fenék triót. (22/N)
2021. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Előfordulhat de önmagában a kisportolt test még édeskevés hogy egy nőnek elinduljon a fantáziája. Lehet a világ legszálkásabb hasa ha tökhülye, bunkó, vagy más okból unszimpatikus.
2021. nov. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Mikor fogják tudni a férfiak végre levetkőzni ezt a nagyon férfias fajta gondolkodást?

Minél nagyobb farok méret, minél nagyobb izomzat, 1.5 órás szex időtartam, 60m-es spriccelés, Hummer...stb.

Az ember egy komplex jelenség.

2021. nov. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Majd amikor nem azt látják, hogy ez kell a sikerhez.
2021. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz egy kis izom, széles váll, kerek fenékkel, ez tény. De önmagában nem esek hasra, főleg ha ez az egyetlen erénye. Pl páromon is van pár plusz kiló, de az erőléte rendben van, és renszeresen mozog, azért férfias az összkép, nekem ez teljesen jó. Meg ha látok egy jó pasit, az nem úgy szokott kinézni, hogy benedvesedek, és elképzeltem hogy dugna meg. Egyszerűen megnézem, nyugtázom, hogy jól néz ki, és lapozok az agyamban.
2021. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!