Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden esetben rosszul érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben rosszul érzi magát a pasi, ha nem tud teljesíteni?

Figyelt kérdés

Pl. szexre kerülne a sor, de túlságosan izgul a pasi és nem áll fel neki, emiatt nem történik meg a szex, de más módon kényezteti a lányt.


Ilyen után a legtöbb pasi rosszul érezné magát? Akkor is, ha tapasztalatlan vagy tapasztalt az illető, akkor is, ha valamiért nem tetszik neki a lány meztelenül, akkor is, ha csak egyéjszakás kaland lett volna?


Van olyan helyzet, amikor ha ez történne, akkor hidegen hagyná a férfit, hogy ez így történt? Ha igen, akkor pl. milyen esetben?


Akivel megtörtént: milyen gondolatok kavarogtak benned ezután?


2021. nov. 22. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát exem le se sz@rta, ha nem tudott teljesíteni, volt, hogy röhögött, hogy ő már elment, megvolt a lényeg. Semmi negatív érzés nem volt benne. Én is barom voltam, hogy pazaroltam az időt, nem véletlenül az exem.
2021. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben ha a partner egy hisztis p*csa aki nem képes felfogni hogy a pénisz se parancsszóra működik és vannak lelkileg nehezebb időszakok amikor nem megy. Olyankor nehéz feldolgozni és ez rányomja a bélyegét a kövi alkalomra is, stressz helyzetet szül, teljesítmény kényszert, ugyanúgy nem fog felállni, miközben lehet már nem is lett volna probléma ha nincs a hiszti. Volt ilyen zsarnok nőm. Létezik ilyen.
2021. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Lol a legtöbb partnerem totálisan hidegen hagyta, hogy én nem élveztem el vagy hogy jól esett volna egy kis előjáték vagy levezetés. A legtöbb férfi a saját vágyait skarja kielégíteni, a partner csak a szükséges eszköz neki ehhez. Vannak kivételek, de kevés sajnos.
2021. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Egy adott pasit (mint amilyen én is vagyok) mindig rosszul érint, ha alulmúlja önmagát. Aztán vannak más féle pasik is, akik tudják hogy "borúra derű". Meg nyilván van olyan is, aki nem foglalkozik vele, mert pl önző vagy mert fizetett érte...
2021. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha eldurran vagy nem teljesít s eszébe sem jut "illene" örömet szerezni a lánynak akkor nem érzi rosszul magát. Az önző pötsöknek nem túl nagy erősségük az együttérzés, vagy hogy saját magukban észrevegyék a hibát.

Az általad leírt esetre vonatkoztatva, ja van benned rossz érzés. Ha kiegyensúlyozott a személyiséged akkor viszont ezt tudod kezelni és 1-1 "betlitől" nem rohansz a Dunának.

2021. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem állna fel és elkezdeném kényeztetni, szerintem attól egész biztos sikerülne. Amúgy általában én gyorsan elmegyek, és olyan csajt dugok mostanában aki még nálam is gyorsabban elmegy, én akkor is rosszul érzem magam mert nem örülök hogy ilyen hamar végem van, sokkal jobb amikor mondjuk egy 3.menetnek megyek neki egymás után és akkor pl már 30 percig is megy, ráadásul addig a csaj is elment legalább 5-6x. Ha nem annyira tetszene a csaj de be tud indítani akkor lehet hogy nem lenne probléma, szexuális kisugárzás sokat számít. Egyéjszakásnál szerintem szimplán csak cink, biztos nem érzed jól magad tőle de ideális esetben úgyse találkozol többet a csajjal, akkor meg mindegy, csak többet elő ne forduljon.
2021. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
Nem értem.Amikor nem áll fel,kölcsönösen dolgozzanak rajta!Amikor ez már a második menet lenne,akkor meg,pláne.Olvasom,nem értem.Hogy lehet túlizgulni?
2021. nov. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!