Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Állítólag a 30-40 éves nők mind kövérek vagy teltek lesznek akkor is ha korábban vékony testalkatúak voltak, ez igaz lehet?

2021. nov. 22. 20:08
1 2
 11/13 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem.Ettől még van olyan negyvenes kolléganőm,aki szeretne hízni,de nem tud.A többség,igen.Így lesz döngőléptű anyuka.Meg a férfiak,legalább 90 százaléka 30 és 40 éves kora között felszed,legalább tíz kilót.Vagyis,170 és feletti magasságnál leszünk 100 kilósak.Ami sok,de 180 feletti magassághoz,ideális.Egy girnyó Norbikának,a 150 pár centijéhez,persze,hogy sok lenne a 100 kiló.
2021. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A többség hízik, de nem mindenki.

Szerintem nem baj ez egyébként: tetszik a nőies alkat .:-)

2021. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette hogy egy idő után mindenki elhagyja magát. És szerintem igen. Nagyon ritka aki egészen odafigyel magára! Olyan társ meg nem kell aki magával sem törődik...
2021. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!