Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit vállalnátok be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vállalnátok be egy bundáért?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a legféltettebb vágyaitok is. Korral.
2021. nov. 22. 11:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, minden (valódi) bunda undorító, leginkább mert egy ártatlan állat életébe került. Előbb dobnám tűzre, mintsem bármi mást kezdjek vele.

26/N

2021. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

Semmit! Soha nem vennék fel, vagy tartanék a szekrényben bundát!

Mellesleg egyelőre baromi jó testem van, az agyamat is tudom használni, és nem volt még olyan, hogy ha valamit akartam, akkor azt ne kaptam volna meg, bármiféle plusz erőfeszítés nélkül.

Mondom mindezt közel 40 évesen.

2021. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
Bunda...ugyan már! 2021 et írunk,te is valami őskövület lehetsz,aki nem képes lépést tartani a korral.
2021. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ mennyi az a bunda.

Én a balatoni házamat szoktam kiadni, az idén nyáron két bomba csaj azt ajánlotta egy hét ingyen nyaralásért, hogy külön-külön szexelnek velem egyszer, elfogadtam (még anált belealkudtam, tisztáztuk mit vállalnak) baromi jól szexeltek, azt hittem majd jól megadom nekik, de inkább ők csavartak ki, nagyon szerették a szexet.

2021. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalnék egy új fogprotézis csináltatást 84/N
2021. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mindent.Nyúznám őket.
2021. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!