Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostihoz hogy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostihoz hogy kell bejelentkezni visszajárós vendégnek, ha rendszeresen akarok menni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 07:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Úgyanúgy kell bejelentkezni minden egyes találkozóra, mintha nem visszajárós vendég lennél. Miért lenne különbség? Attól, hogy visszajárós vagy, nem biztos, hogy mindig akkor lesz szabad időpontja, amikor te épp ráérsz... (Üdv, egy lány a szakmából)
2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
11, én is melóztam... Nem is értem ezt a sok hülyeséget, amit ki írtak :D Jelentkezz be hozzá mindig. Sose tudhatod mi dolga van épp. Én pl soha nem adtam kedvezményt. Gumi nélküli dugást meg soha nem ajánlottam fel. Aki mondja, h lehet az nem csak neked mondja, ergo nagyobb az esély a nemibetegségre.......
2021. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Guminál a lényeg sose mi vendégek hozzuk fel hogy kerüljön le mert onnantól lehet nem is fogadnak


Majd idővel maguk felajánlják popsiba biztosan

Kb fél év visszajárás után

2021. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

“ Attól, hogy visszajárós vagy, nem biztos, hogy mindig akkor lesz szabad időpontja, amikor te épp ráérsz... (Üdv, egy lány a szakmából) “


De én már volt hogy foglaltam időpontot egy csajnál, akinél azelőtt egy alkalommal voltam, majd lemondta, mert hogy aznapra van 2 törzsvendége, akiket nem utasíthat vissza…


Nyílván a hirdetőnek az a jó, hogyha van pár visszajárós vendég, mert azok önmagukban biztosítják a megélhetését és ha továbbra is kielégíti az igényeiket, akkor ez így is marad…

Míg egy random vendég az egyszeri X összeg és akármit is csinál a prosti, a feje tetejére is állhat, lehet akkor sem mennek azok vissza, mert eleve csak egyszer akartak menni.

2021. nov. 22. 10:12
 15/22 A kérdező kommentje:

“Guminál a lényeg sose mi vendégek hozzuk fel hogy kerüljön le mert onnantól lehet nem is fogadnak


Majd idővel maguk felajánlják popsiba biztosan

Kb fél év visszajárás után”


De ebből mi haszna lenne?


Ha csak nagyon kevés vendéget fogad naponta, akkor is 60 ezret keres / nap.


Egy menő programozó sem tud ennyit keresni 5-6 év munkaviszonnyal sem…


A gumi, ha nagytételben rendelik, akkor 50 forint / db kb.


Azt ne mondd, hogy ezen spórol.


Viszont a HIV-et kockáztatja meg, amivel ugyan ma már együtt lehet élni, de ha diagnosztizálva lesz és kezelik, benne van a nyilvántartásban, úgy már nem dolgozhat prostiként, még börtönbe is kerülhetne amiatt.

2021. nov. 22. 10:16
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Beveszi a prepet vagy szed profilaxist stb ezért mondom h minőségi
2021. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16.


Rendben, elhiszem neked hogy ez kivitelezhető, nem is erről van szó…


Csupán nem tudom, hogy ez milyen előnnyel járna a prosti számára, ha a pasi enélkül is visszamegy.

2021. nov. 22. 10:24
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #6-os is írta, visszajárós majd akkor leszel ha már többször voltál a lánynál. Amíg ez nincs meg addig ugyanolyan egyszeri vendég vagy mint bárki aki először, vagy időnként elmegy.

Privilegizált kuncsaft majd akkor leszel ha sokkal több pénzt hagysz ott nála mint a többi kuncsaft. Árengedményt akkor sem kapsz, de akkor talán megfontolja hogy az egyszeri, első látogatóst arrébb tegye olyan kuncsaft kedvéért akitől folyamatosan jó sok pénzt be tud húzni.

2021. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
A bejelentkezés ugyanugy mint elötte alkalmakkor. Esetleg hozzáteszed (ha már bemutatkoztál) a nevedet. Ennyi.
2021. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
amikor menni akarsz felhívod ráér-e , és ennyi. nem kell túlbonyolítani. ha nem ér rá vagy lemondja, majd másik nap amikor ráérsz ujra felhívod, elöbb utobb lesz szabad idöpontja. régi törzsvendégeit elönyben részesíti, föleg a nagyon pénzeseket, akik adnak neki többet mint a tarifája, azért hogy neki mindig ráérjen az örömlány amikor menni akar hozzá, és van épp egy szabad fél órája a csávónak a felesége,meg család melett, és csak kis ideje van, adott idöpontban,a kedvenc örömlányához menni, azért adnak többet, hogy akkor biztos ráérjen neki ADOTT IDŐBEN. vannak akik meg tovább maradnak , fél óra helyett akár több órát, és akkor meg azért mondja le, a következő kuncsaftot, aki abban időben ment volna. ha sose ér rá neked , akkor meg nem akarja hogy hozzá járj, akkor nem voltál neki szimpatikus valamiért, vagy TULZOTTAN undorodott töled. akkor keress másikat. pénz melett persze előfordul,hogy akik régóta visszajárnak azokkal nem csak kuncsafti viszony van, hanem baráti viszonyba is kerűlnek,persze ez ritkább. lehet nemrégóta dolgozik , ezért még sokan mennek hozzá, ez idővel csökkeni fog. ha annyira oda vagy érte, legyél vele kedves amikor ott vagy,kérdezd meg ő mit hogyan szeret stb... válasszon ő szex pózt, lehet hogy izomláza van , ha kemény napja volt, és neki kényelmesebb pózban csinálná, stb... kemény szakma,mert legtöbb örömlány olyanokkal is szexel akiktöl undorodik,de a pénzért megcsinálja. persze vannak, akik csak olyanokkal hajlandók akik szimpatikusak neki,de ez a ritkább. én három évig jártam egy lányhoz,nagyon szép és kedves volt, ugy éreztem én is bejövök neki, és nem csak megjátsza, és tényleg így volt. első alkalom végén ő kezdet el puszilgatni számat, késöbb ő csokolt meg rendes nyelves csókokkal szex közben amikor elélvezett,aztán meg egyre sürübben. heti kétszer mentem, de késöbb volt hogy sürübben,mert rámírt minden nap,megírta hogy ráér ha akarok menni stb... pár hét után már nem nézte órát sem, ha többet szexeltünk 1 óránál, akkor se kért többet,meg mondta maradjak ott beszélgetni vele, amíg következő kuncsaft bejelentkezik, aztán meg kérte késöbb hogy aludjak nála,elég sürűn. akkor már csak négy állandó kuncsaftja volt, mind idősebb üzletemberek,akik évek óta jártak hozzá heti 1-2 alkalommal.levette hirdetéseket,már nem fogadott uj embereket, akkor már gumi nélkül szexeltünk, nem kaptam el semmit tőlle.rendszeresen felajánlotta hogy nem kell fizetnem szexért inkább cserébe, segítsek hivatali ügyeit intézni, elmenni vele hivatlokba,nem volt autója, félt vezetéstöl,nem is rakta le jogsit sem.ingyen szexért a havi nagy bevásárlásokra vittem autóval tele vásárolta kombi autót. vagy vidékre vittem autóval nagymamájához, ott játszam el a pasiját,ami nem volt nehéz feladat,nagymamája nem is tudta örömlány az unokája. szóval kb. minden második alkalommal nem kellett fizetnem pénzel szexért,csak nekem is az időmmel, ha neki intéztünk valamit,meg akkor se kért többet 1 órányi tarifájáért ha nálla aludtam és bőven 2-3 óra is volt amit szexel töltöttünk mielött bealudtunk. szóval olyan félig meddig olyan nyitott kapcsolatféle volt. aztán öszejöttem egy másik lánnyal, akivel komoly kapcsolatom lett,ő nem volt örömlány, így kb 2 évet két lánnyal szexeltem, amikor rendes prákapcsolatom nem ért rá, akkor mentem örömlányhoz, voltak napok amikor mindkettővel szexeltem , egymás után, azok jó napok voltak.aztán hozzám költözött a rendes komoly kapcsolatom, akkor már féltékenységi jelnetek stb rendezett örömlány, amikor nálla voltam,nagyon nem tetszett neki hogy van rendes barátnőm,aztán az sem hogy hozzám költözötta másik lány a "rendes lány" ahogy nevezte gunyos fintorral :D,amikor meséltem neki róla,de ő is elmesélte többi állandó kuncsafjta dolgait.. . szóval akkor az örömlányhoz már egyre ritkábban jártam,aztán külföldön vállaltam munkát... az örömlány meg feleségül ment egy pénzes csávóhoz közben (az nem volt a kuncsaftja) valami sugardaddy oldalon szedte össze... persze legtöbb örömlány nem ilyen,lehet mások ezer után se futnak bele ilyenbe,elötte sok másiknál is voltam, ha ez lemeradt elejéröl
2021. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!