Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány évesen vettetek/k...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen vettetek/kaptatok először segédeszközt?

Figyelt kérdés
Azóta van több is? Milyet szerettek használni? Az igazin kívül persze

2021. nov. 20. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Huh elég 'öreg' voltam már, mikor először vettem magamnak valamit. Előtte megvoltam az ujjaimmal, de hát nem bántam meg a befektetést egy vibrátorba:D először csak dildot vettem, akkor kb 20 lehettem, viszont azt alig használtam. Vibrit 22 éves korom körül szereztem be és azóta szinte csak azzal masztizom (lehet ez káros, de már nem tudok leszokni).
2021. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

18 évesen kaptam valakitől egy cuki kis csiklóizgató vibrátort

Az már nincs meg, viszont beszereztem 1-2 hasonló darabot


(Nem szoktam magamnak feldugni, kizárólag csak csiklóizgatásra használom, szex közben IS)


:)

2021. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A 30. szülinapomra vettem, a férjemmel együtt választottuk, hogy feldobjuk kicsit a szexuális életünket. Nagyon ritkán kerül elő, alapvetően nincs rá szükség, de néha játszunk vele. 😊
2021. nov. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen, vibrátort kaptam. Aztán vettem is pár dolgot.
2021. nov. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
16
2021. nov. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
19 éves koromban vettem egy vibrit, bár általában masztihoz az ujjamat használom, de néha előkapom a vibrit is.
2021. nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Az első vibrimet anyum segített megvenni mert 15 voltam csak. Aztán neten rendeltem a többit. 18L
2021. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
16 voltam, egy anal plug, ilyen próba szerencse alapon, aztán amint betöltöttem a 18-at vettem még pár dolgot, nagyobbakra váltottam stb.
2021. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Van egy magy ladam teli mindenfele jatekszerrel.

Dildok (uveg szilikon muanyag)

Vibratorok( vagy 20 kulofele)

BDSM kelleket (bilincs kotel szekmoto gag korbacs paskolo stb)

Prosztataizgatok

Kenoanyagik (kulonbozo sikositok olajak stb ...)

2021. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!