Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú és egy lány együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú és egy lány együtt alszik, de tényleg csak alszik, akkor nagy eséllyel várható, hogy a fiúnak erekciója lesz álmában?

Figyelt kérdés
Éjjel vagy hajnalban, reggel. Számíthat a lány arra, hogy érez majd valamit ebböl?
2021. nov. 20. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amikor először nálam aludt a barátom, oda tudott figyelni rá, hogy ne vegyem észre, az elején lehet meg is ijedtem volna tőle xd
2021. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, majdnem biztos. Bár nekem előfordult, hogy csajjal aludtam együtt, de mivel részeg voltam este, hiába bújtunk össze este is, meg minden, nem volt még reggeli merevedésem sem.
2021. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Volt, hogy lány barát, nálam aludt. Valamikor éjjel hozzábújtam ösztönösen, reggel fel is állt. Nem volt semi, ő is tudta, hogyan működik egy pasi, meg hát egy húsz éves barátságot nem baszunk el. Bár sokszor rezgett a léc, ilyen együtt alvásokkor 😊
2022. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!