Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mi a legsötéteb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a legsötétebb, legbetegebb vágyatok, amit senkinek nem mertek elmondani, és valószínűleg soha nem is fogjátok megélni?

Figyelt kérdés

Nekem pl, hogy egy pasi levizeljen, vagy, egy bukake.


(Nem kérek olyan jellegű privátokat, hogy ismerkedjünk, anonim oldal, és épp ez a lényeg!)


2021. nov. 20. 06:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Amikor a barátnőm ül a wc-n, és pisil, akkor odamegyek, és megkérem, hogy hadd csorgassam végig a testén, úgy hogy a pisi a wc-ben landoljon, keresztülfolyva a punciján. :)) Néha nem engedi meg, csak a kádban, zuhany előtt.


Ja, asszem, nem vagyok lány!! :D Bocccccs!

2021. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, higy kikötözve nagyon durván szétkúrjanak, és ne érdekelje a pasit, hogy fáj, vagy sikítozok, de soha nem mondtam el senkinek.
2021. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es!

Könny szökik a szemembe, ahogy olvaslak. :( Megteszek minden tőlem telhetőt, hogy találjak neked egy ilyen pasit, aki kikötözve nagyon durván szétkúr, és remélem, hogy nem érdekli majd a pasit, hogy fáj, vagy sikítozol. Rendben? Csak bírd ki még egy darabig szétkúrás nélkül!!

2021. nov. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!