Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha szerettek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szerettek egy férfit, de kiderül, hogy túl kicsi a pénisze, hogy behatolással orgazmust tudjatok elérni, akkor szakítanátok vele csak ezért?

Figyelt kérdés

Minden más passzol a kapcsolatban. Nagyon szeretitek egymást.

Ez az egyetlen probléma a kapcsolatban.



2021. nov. 19. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Én szakítanék.
Én nem szakítanék.
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs hüvelyi orgazmusom, de ha nem élvezetes a behatolás akkor szakítanék
2021. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Amíg nem működik a szex is, addig nem élem bele magam, hogy szerelmes vagyok. A szerelem egy folyamat, amihez sokminden kell, pl szex is. Addig csak vonzó, szimpatikus. Szerelmes akkor vagyok, ha jó emberileg és szexuálisan is mindnen, tehát ez így nem jutna el kapcsolatig. Nekem kell a jó szex, amihez többek között a jó méret is kell. Nem adom fel a saját élvezetem.
2021. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincs hüvelyi orgazmusom úgyhogy ígyis-úgyis csiklóval kell megoldania. Nem szakítanék.
2021. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem jó a szex akkor nem indulnak be az érzelmek annyira - nem vagyunk már tinik. Rossz szexel meg felesleges fenntartani egy kapcsolatot. Élni kell az életet, élvezni, boldognak lenni, nem pedig megalkuvásba belenyugodni.

S nem sok köze van a péniszmérethez - persze hasznos ha nem 8 cm-s mini. Átlagnál kicsit kicsivel is lehet jó a szex, meg egy naggyal is nagyon rossz.

2021. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
2-es akkor szerintem te még nem voltál igazán szerelmes, ha ezt így tudod kortolláln, hogy még nem szeretem, még most sem, még mindig nem, jólvan elég nagy a farka, mostmár fülig szerelmes vagyok, vagy ezt így, hogy kell elképzelni?😂
2021. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Emiatt nem szakítanék. Szeressen nyalni. :)
2021. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A szex szerencsére már a 21. században nem csak a reszelésről szól.
2021. nov. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ez elég bíztató. :)
2021. nov. 20. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem #5ös. Egyszerűen nem vagyok már naiv tini. Érzem, hogy vonzó, szimpatikus, kívánom az illetőt, és pár héten belül úgyis megvan az első szex. Ha ez olyan élmény volt, mint pl a jelenlegi párommal, akkor új szintre lép az egész. De ha szörnyű, béna, nem tud kielégíteni, olyan kicsi, hogy alig érzem, akkor az mindent tönkre tesz, és egyszerűen belátom, hogy hagyjuk. Miért is kéne megalkudnom azzal, hogy kicsi, és nem élvezem? Ebből így hosszú távú kapcsolat nem lenne, mert nyalással meg hasonlókkal nem lehet kompenzálni ezt. Én képes vagyok belátni, hogy nem megy mert kevés, felesleges erőltetni. Mint írtam, a szerelem egy folyamat, aminek az egyik állomása a szex. Nekem meg pont az a furcsa, aki egyből fülig szerelmes, egyszerűen komolytalan. És végülis nekem jó így, évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást, jó a szex, és a méret is. 2es voltam
2021. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!