Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szerettek ebben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek ebben, ha csináljátok?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy vannak olyan lányok, akik szeretnek idegenekkel szexchatelni úgy, hogy közben barátjuk van. És arra lennék kíváncsi, hogy akik ezt csinálják, mit élveznek benne a legjobban?


Pusztán csak kíváncsi vagyok, teljes mértékben elfogadom, hogy vannak lányok akik szeretik ezt csinálni még akkor is, ha barátjuk van.


2021. nov. 18. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Újdonság varázsa, szexuális élet hiánypótlása...ilyesmik.
2021. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Elhanyagoltak,de féltelépni nem akarnak.
2021. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Unatkozok és ezért beszélgetek más fiúkkal/férfiakkal a neten, néha bizony szexchat lesz belőle képekkel fűszerezve mert így neten keresztül egymásra vagyunk hangolódva, persze ehhez nem 1-2 beszélgetés kell, kell hozzá bizalom is.

Nem kérek privit! :)

2021. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

A többesszám azért túlzás...

Eleinte mindössze a plusz szexuális energiámat vezettem le.

Aztán meg már nagyon akartam a pasit.

Ennyi.

2021. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!