Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek milyen az ideális farok kinézet?

Figyelt kérdés

Formák, színek, szagok, hús vagy vér pénisz legyen, izgatnak e a nagy herék vagy pl a szőr meg ilyesmik.


Mértet fetisiszták kíméljenek.



#Ideális farok #farok kinézet
2021. nov. 17. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyenes, körülmetélt vérpénisz. Feszes zacsi, közepes golyók. A here legyen szőrtelen, a többi elég ha karbantartott. Az illata nyilván legyen jó, mindig mossa meg aktus előtt alaposan.


Amitől undorodom: büdös farok, görbe farok, lógó nagy lila herék, szőrös zacskó.

2021. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nocsak, te is olyan vagy hogy 12 pélót tartasz a nadrágban és amilyet szeret a partnered azt veszed elő dugáshoz? 😂
2021. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem támasztok felé semmilyen elvárást, a tulajdonosa felé már annál inkább. :D Büdös nyilván ne legyen, a többi nem lényeges.
2021. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon görbe.
2021. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Nekem egyenes, metélt, és vastag. Valaki csajt érdekel? ;)
2021. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Most tényleg azért lettem lepontozva mert görbe a péniszem?

Ápolt, borotvált, teljesen jó állapotú, alig használt, keveset futott péniszről van szó. 3 centi van benne csak oldalirányban.

2021. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
#6-os azért lettél lepontozva mert senkit nem érdekel milyen a pélód
2021. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Enyém is metélt, egyenes
2021. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-6 nekem is görbe...De azt mondják az jobb szex téren mert a vaginán belül az oldalfalhoz dörgölődik és jobban izgatja a nőt...Sőtt "tágasabb" vaginát is kitudsz elégíteni mert nem "kong" benne... Erről olvastam meg mondta nem egy partner hogy jobb volt! A bordás gumik stb se véletlenül vannak...
2022. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!