Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van modernebb, haladóbb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van modernebb, haladóbb és elfogadóbb fétis a cuckoldnál?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Strapon
2021. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak mindenki cuckold lenne és straponos
2021. nov. 17. 16:13
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi az a strapon?


A cuckold nem tudom fétisnek számít-e, de nekem is tetszik. :)

2021. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
#3 felcsatolhatós
2021. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
A cuckold mitől vagy miért számít modernnek? Mondjuk azt se igazán értem, miért ennyire népszerű manapság.
2021. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

5.


Mert a nőnek hatalmas szabadságot biztosít, kedvére pasizhat és közösülhet más férfiakkal probléma nélkül.

2021. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Azt értem, hogy a cuckold ezt jelenti. De ettől miért lesz modern? Esetleg azért, mert a feminizmushoz kapcsolják?
2021. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
A cuckoldban szerintem semmi modern nincs, az a szubmisszív pasik nedves fantáziája szerintem ősidők óta. Akkor már inkább a poliamoria vagy a poliszexualitás. Az elég haladó.
2021. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Semmi modern nincs ebben, a "házibarát" intézményét sem most találták fel, hanem már a '30-as években létezett csak nem voltak róla fórumok. Sőt a gangbanget sem most találták fel, a rómaiak igen intenzíven művelték, de a középkorban sem mondtak le róla pl. a bordélyba járók.

Az átlagember viszont se nem cuckold, se nem egyéb fétis, perverzió rajongó. Ha te attól érzed magad jobban ha modernnek, elfogadottnak kiáltod ki akkor tedd nyugodtan. Ettől még a környezetednek semmi köze nem lesz hozzá.

2021. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

A cuckold egyáltalán nem modern, és pláne nem haladó.

Submisszív, általában nem igazán férfias pasik álmodozása.

Nem állítom, hogy ritka fétis, a sub, bi pasik között talán még kifejezetten gyakori is, de a túlnyomó többség számára ez meg is marad az álmodozás szintjén.

A nők ugyanis (erős többségük legalábbis) egyáltalán nem szeretik a cuckold pasikat. Egyrészt mert nem tudnak rájuk férfiként tekinteni, másrészt mert a nők többsége nehezen tudja az érzelmeket elválasztani a szextől, azaz olyannak szeret szexelni, akit szeret, akihez vonzódik (nem csak testileg), és ha már nem szereti a pasiját/férjét, akkor nem csalni fogja, hanem lecseréli.

Lássuk be, a hotwife sokkal ritkább mint a cuckold...

2021. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!