Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok dugtatok már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok dugtatok már nagyon jót fiú baráttal?

Figyelt kérdés

Nem a pasitokkal csak egy olyan pasival akivel haverok vagytok?


Ha igen, hogy jutottatok el odáig?



2021. nov. 17. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Egyszer volt hogy szexeltem egy haverral, de olyan száraz még életemben nem voltam. Nem tudtam őt kívánni, mint férfit. Egyszerűen mert akire haverként tekintek, azzal nincs és nem is lesz kémia
2021. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Pasi vagyok, de dugtam már havercsajjal. Buli után részegen, egy helyen aludtunk. Nem misztifikáltuk túl a dolgot, alapból mindketten elég lazán kezeltük a szexualitást.

Ha friendzone-ban vagy két lehetőséged van. Vagy tudsz érzelmeket kelteni és átfordul a dolog, vagy "laza" csaj. Ha csak egyoldalú a vonzalom akkor engedd el a storyt. Amíg kajtatsz utána addig zárva a szemed mások irányába, lehet egy csomó lehetőséget - ahol lenne fogadókészség - elengedsz ez miatt magad mellett és egy év múlva is ugyanitt tartasz.

2021. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer igen. Mindketten szinglik voltunk es egy konferencia utan megtortent.
2021. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

igen volt,szexeltem egy fiú barátommal.

Csak azért volt kínos, mert ismertem a párját is, és utána elmondta a pasi, hogy akárhányszor szexelnek rám gondol, mert sokkal jobbal élvezte velem.

2021. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Barátság extrákkal kapcsolat volt.
2021. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Aki csak haver, az az is marad. Nem tudok rá úgy nézni.
2021. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, anno kihagytam ezt a lehetőséget és mostmar bánom:(
2021. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Mind a kettonk ki volt ehezve 😀
2021. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!