Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kizáró ok ha a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kizáró ok ha a pasinak nagyon szőrös a szemérem területe?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 12:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Nálam igen. Én is igényes vagyok magamra, én sem várom el, hogy szőrt nyalogasson, és tisztán, illatosan várjam ott lent is, nem olyan nagy dolog ezt viszont is elvárni.

Mondjuk én még sosem találkoztam dzsungellel ott szerencsére, szinte minden pasinak borotvált volt, egy nem, de neki is nagyon rövid volt. Igaz, neki nem is nyalogattam.

Lehet lepontozni (itt az a divat), de nekem nagyon nem jön be ha ott szőrös (hónaljban sem).

2021. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

#11: remek példa! (Ja, nem).

A hajadat nem nyalogatja senki, másrészt szabadon van, nem a gatyádban pálik egész nap...

Szíved joga szőrösnek lenni, senki nem kényszeríthet, hogy vágd le.

Csak akkor számíts arra, hogy a nők nagy része nem fog arra kalandozni, vagy keress olyat, akinek ez jön be (de az ritkább).

2021. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Igen, nekem is ápolatlan az az ember aki nem tartja karban a szőrt. Nem kell full csupaszra leborotválni, de legalább vágja már visszább.

Egy nő heti többször megejti a hónalj, láb, intim szőrtelenítést, nehogy már nehezedre essen fél perc alatt vissza vágni a szőrt.

2021. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
Istenem, hogy a szőrt miért keverik állandóan az igénytelenséggel, és ápolatlansággal?
2021. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Na már meg is jöttek a szőrteleneket utáló szőrösek lepontozgatni :D


Tudjátok, nem az a baj, hogy szőrösek vagytok, a ti testetek, ti döntésetek, nincs ezzel semmi baj. Attól, hogy én nem preferálom a szőrt, senkit nem kritizálok, nem veszek rá szőrtelenítésre - max nem jövök össze vele. Ti viszont leszóljátok azokat, akik másként gondolkoznak, más az ízlésük, véleményük, és ez szánalmas.

Mi elfogadjuk, hogy vannak szőrösek, és bár nekünk nem tetszik, megértjük, hogy nektek meg igen. Akkor az lenne a minimum, hogy hasonlóan ti meg fogadjátok el, hogy vannak bizony sokan, akiknek meg a szőrtelen nemi szervek jönnek be. Keressetek olyat, aki hasonlóan gondolkozik, de nemhogy már bűn legyen. :D

2021. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
#14: mert biológiai tény: a szőrt bizonyos helyeken nehezebb tisztán, ápoltan tartani, ennyi. Persze, nem lehetetlen, csak gondosabb és sűrűbb tisztálkodást igényel.
2021. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

15

Nem is tudom ki sérteget kit hogy igénytelen, meg ápolatlan....

2021. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Milyen érdekes, hogy nekem szőrös a faxom, mégsem büdös és mocskos sohasem, mert feltalálták a fürdést is, de látom egyesek még hírből sem hallottak róla, és lehet okoskodni de olyan is van ám hogy valakinek érzékeny a bőre a borotválásra.
2021. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem hajlandó leszedni, akkor igen. Te se vagy köteles megmagyarázni, hogy miért vagy lusta pár mozdulattal leszedni, és én se, hogy nekem miért kizáró ok. Egyszerűen taszít, nem tetszik, ott van az orrom alatt. Ennyire egyszerű.
2021. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Tessék egy érv amit lehet cáfolni,amit kétlek.

A hónaljszagot az ott lévő szőrre telepedett baktérium okozza és ez tény.

Nem ugyanaz de a fanszőrzeten is megtalálható amitől bizony szaga van,és ez nem a férfi álomillat.

Lehet most írni hogy nekem nincs hónalj szagom. De van csak van akinek nem érezni annyira mert a saját szagát nem érzi az ember mert már hozzászokott.

Pro és kontra a szőrzet legyen bárhol is,lehet gondozni.

Van akinek egy élmény miatt taszító maga a szőrzet,ezt el kell fogadni.

2021. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!