Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanárnál ez jelenthet valamit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárnál ez jelenthet valamit? 19L

Figyelt kérdés

(Felnőttképzésben)

Ha random összenézünk (nem órán) akkor sokáig néz a szemembe, vagy sokszor volt már hogy amikor szemben mentünk egymással láttam hogy gyorsan végignézett rajtam. Átlagosan öltözködöm, nem k.vásan.


Őszintén és normálisan válaszoljatok légyszi:)


2021. nov. 14. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nagy valószínűséggel bejössz neki!
2021. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet. Az is lehet, szép a szemed. Én annak nézek szívesen a szemébe sokáig, akinek szép szeme van.
2021. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Hamarosan jó jegyek elé nézel.
2021. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Simán lehet, hogy bejössz neki. A tanár is ember, vonzódik az ellenkező nemhez. (Legtöbbször ugye.) Ha úgy érzed, hogy megvan a vibrálás, akkor valószínűleg tetszel neki.

Az már rajta múlik, hogy mit kezd a helyzettel, mert nem egy szokványos szituáció.

2021. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanár is ember. Én is megnéztem a hallgatóimat, meg is csináltam volna némelyiket, de mégsem tettem meg, mert a hallgatóim voltak.

Szóval igen jelenthet sok mindent: lefektetne és a szádba is élvezne. Vagy: álmodozik rólad, hogy milyen jó lehetne veled romantikázni, csónakban, nyaralva. Vagy: elképzeli ahogy főzöl neki szex előtt, aztán a barátnőddel, akivel egy padban ültök nyomtok egy hármast. Bármi lehet, de nem lesz mert ő a tanárod.

44f

2021. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Szex illat a levegőben.
2021. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd mesélj milyen volt :)
2021. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi?
2021. nov. 16. 09:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha vegeztél simán lefeküdhettek.
2021. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlgondolni. Egy hetero férfi, aki csinosnak/szépnek/vonzónak talál téged, ám ez nem jelenti automatikusan azt, hogy kezdeményezne is nálad. Ha tetszik neked, szólítsd meg, beszélgess vele (akár az is kiderülhet, hogy családos ember), de talán jobb, ha kivárod a képzés végét.
2021. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!