Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a tökéletes női fenék és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tökéletes női fenék és mell kombináció képekkel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 06:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
22%
2021. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Számomra:


[link]

2021. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Ő sem rossz:


[link]


Én inkább a tenyérbe illő fenékért, és a nem túl nagy, formás mellekért vagyok oda. Izlések és pofonok, ahogy mondják.

2021. nov. 14. 11:29
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha a kezeim közé kerül - saját beleegyezésével - egy nő és meg akarom őt itt-ott simogatni, egyengetni, akkor lehetőleg ne saját magamat cirógassam, miután átkaroltam.

Számomra a Nő 65-75 kilónál kezdődik és odaadóan beletuszkolja az emlőit a képembe vagy gátlástalanul az ülepébe nyomja az orromat, - nem bájolog feleslegesen túl sokat, ha akar tőlem valamit!

2021. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
91%
2021. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

látszik, hogy a photoshoppolt modellekkel nem lehet versenyezni, kb csak ilyeneket linkeltetek


az átlagos hėtköznapi nők nem izgatóak, gondolom


azért ez szomorú, de persze érthető

2021. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
70%

#26

akkor tessék, itt nincs photoshop:

[link]

[link]

[link]

(persze a magassarkú is javít valamennyit optikailag)

2021. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
71%
amúgy meg miért akarsz a tökéletessel versenyezni? a kérdező arra volt kíváncsi, milyen a tökéletes fenék-mell kombináció. gondolhatod, hogy nem tök átlagos nők lesznek belinkelve.
2021. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

27 köszönöm, ez kellett

valóban ezeken nincs PS, meg is látszik


28 persze, egyből gondoltam, hogy nem az "igazi" nők lesznek belinkelve


az a bajom, hogy az átlagtól is ezt várja a férfiak többsége (akinek nem ige ...) és a hétköznapiakat is ehhez méri, ezt várja el, mert kb csak ez az izgató


aztán persze jön a fejvakarás, hogy miért depis, szégyellős, szexkerülő egy csomó nő (itt szintén nem személyeskedni akarok, bár mindegy nagy eséllyel úgyse megy át amit mondani akarok, a lepontozás pedig bizonyára most is garantált)

2021. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

#29

"az a bajom, hogy az átlagtól is ezt várja a férfiak többsége (akinek nem ige ...) és a hétköznapiakat is ehhez méri, ezt várja el, mert kb csak ez az izgató"

a legtöbb férfinak átlagos párja van.

"aztán persze jön a fejvakarás, hogy miért depis, szégyellős, szexkerülő egy csomó nő"

mások fel tudják dolgozni a tényt, hogy a jól kinéző nők pedig sok férfinak bejönnek. (a jól kinéző pasik pedig sok nőnek). TE vagy depis, szégyellős, szexkerülő. és emiatt másokat okolsz. ez a te problémád, ezzel neked kéne valamit kezdeni, nem másoknak.

2021. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!