Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal, nagy libidójú srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, nagy libidójú srácok, ti házasságban ha nem akartok félrelépni, hogyan vezetitek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval... 28 éves házaspár ffi tagjaként eltérő libidójú problémám lenne.

Nekem sok mindenre volna...igényem játékok, szórakozásos, egymás agyának húzása, röpke orál oda-vissza.

Párom, pedig a dugjunk gyorsan egyet, és megvagyunk híve.


Megbeszélés esetén vagy "megértem és meglátjuk" vagy "ajtócsapkodás".

Kortársak, mti gondoltok?


A félrelépés nem opció, érzelmek vannak, csak az a fránya szex...


2021. nov. 8. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

itt a legfőbb gond, hogy nem képes beszélni róla. innentől kezdve kilőve az, hogy együtt javítsatok a helyzeten.

marad a fantáziák és maszti mint etikus megoldási út, de egy idő után rohadt nyomasztó érzés lesz, hogy úgy vered a faszod, mint magányos éveidben (sőt még úgy se, mert titokban kell elintézni)

vagy beismered, hogy ez a kapcsolat hosszú távon nem fog működni. neked is egy életed van, az ember időnként hoz rossz döntéseket, tudni kell beismerni.

vagy megoldod valaki mással... valakinek működik, az én esetemben tuti, hogy drasztikus eltávolodással járna a páromtól.

amúgy ha ilyenek a konfliktuskezelési módszerei, más problémákat hogy a fenébe oldotok meg?

2021. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!