Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Noket zavarja ha a ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noket zavarja ha a ferfi borotvalja a honaljat es a herejet ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az összes partnerem borotválta a hónalját, ugyan azzal az indokkal: higiénikusabbnak érezték, nem izzadt úgy be, könnyebb volt dezodorozni. Nem igazán az esztétikai része motiválta őket. Faroknál ugyan ez, nameg hogy tekintettel voltak rá, hogy nem fognak egy szőrös nemi szervet az orrom alá dugni. Nem nyalnék szőrben elvesző golyókat, és taszító, hogy ott az orrom alatt. Engedjük már el ezeket a sztereotípiákat, hogy a férfi az szőrös, a nő meg csupasz. Van, ami egyszerűen praktikus.
2021. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

9#

Ahh

Világos már!

Akkor így a szőrös férfi higiénikus, a szőrtelen nő meg esztétikus.

2021. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
12# te menthetetlenül buta vagy!
2021. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, én magamon sem szeretem a szőrt bizonyos helyeken, hónalj, pénisz, meg úgy az egész fenekem, de szerencsére nem vagyok egy szőrös típus, így csak a lábamon és a karomon van.
2021. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem zavar, ellenkezőleg. Nem csak esztétikusabb, de a szexben is határozott előny, nem csak azért, mert a franc se akar szőrt nyalogatni, neki is kellemesebb érzés úgy.

Aki szerint meg a szőr higiénikusabb, az nem sokat tud a biológiáról :D De próbáld csak ki, leizzadtan a bőröd, vagy a szőröd lesz finomabb illatú :D Ráadásul a bőrt könnyebb tisztán tartani, mint a szőrt. ezek tények, mindegy, ki mit gondol.

Én megértem, ha valakinek valamiért a szőrös tetszik, egyéni ízlés dolga, mindenkinek joga van hozzá. Csak nem kellene kamu indokokkal próbálni megmagyarázni. Mondjátok, hogy nektek a szőrös farok meg hónalj tetszik, és pont, ebbe senki nem köthet bele.

ettől még vagyunk rengetegen, akiknek meg nem az tetszik. Nem vagyunk egyformák, ennyi.

2021. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15# én leírtam, hogy nekem mi tetszik. Szerintem hagyjuk már meg mindenkinek, azt hogy ki mit preferál. Aki szerint pedig a szőrös nem higiénikus az csapjon már fel könyörgöm egy biológia könyvet mielőtt kinyitja a száját. Ha valakinek ennyiből áll a higiénia, hogy csupasz annak gratula. Ne degradáljuk már le a szőrös férfiakat. Amúgy meg olvass nyugodtan utána, hogy a szőr igen is segít az izzadság csökkentésében, plusz mivel nem ér össze két bőrfelület, segít a hajlatokat levegőhöz juttatni, így nem irritálódik ki. Próbáld ki dezodor nélkül, hogy milyen szépen kipálik a csupasz kis hónaljad az izzadságtól. Ha valaki annyira buta, hogy ennek utána se nézve nekiáll pampogni, az saját magát minősíti. És lehetőleg tanuljatok már meg értően olvasni, vagy ha nem megy akkor üljetek vissza 2. Osztályba még gyakorolni. Tisztelet a kivételnek, aki felfogta a mondandómat! Arra reagáltam amit egy előttem szóló írt... Soha nem mondtam hogy azért legyen a párom szőrös mert úgy higiénikusabb, hanem mert nekem ez tetszik. Csak, legyünk tisztában vele, hogy aki csupasz attól még nem higiénikus. A higénia normálisabbaknál nem a szőrtelenítésből, hanem a tisztálkodásból áll. Lehetsz te büdös a csupasz testeddel, és lehet egy szőrös pasi finom, tiszta illatú.. hogy a szavaiddal éljek.
2021. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
#16: itt neked lenne szükséged biológia könyvre :D
2021. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
17# alá tudod támasztani a mondandódat? Mert én igen :) vagy csak a szádat jártatod?
2021. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17# ezt mindenkinek küldöm, aki értetlenkedik, de főleg neked, hogy kicsit művelődj


[link]

2021. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%

#18: semmit nem támasztottál alá, csak bedobtál valami fals dumát.

A tény az, hogy pont a szőr az, ami hamarabb büdösödik, a bőr az, amiről könnyebb eltávolítani bármilyen szennyeződést, míg a szőrben jobban megülnek. Sportolói körökben pl többek között ezért tarol a szőrtelenítés, mert pontosan tudják, pl a hónalj esetében a higiéniai szempont is szerepet játszik, azaz a szőrmentes hónalj kevesebb szagot bocsát ki és tisztítása is egyszerűbb.

2021. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!