Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudok olyan tanulmányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok olyan tanulmányokat statisztikákat olvasni amik valós pénisz méretekről szólnak? Kiváncsi vagyok hogy igazából mekkora a nagy átlag

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Örök téma itt a gyakorin. Hogy nem unjátok még??
2021. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Engem is érdekelne
2021. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Van egy nagyon jó barátom. És tudod mi a nagy szerencse? Nagyon szeret barátkozni. Ha gondolod bemutatlak neki, ő mindenben tud neked segíteni. Kérdező - ő itt Google www.google.com - Google - ő itt Kérdező. Remélem jóban lesztek.
2021. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Google => keresősáv => átlagos péniszméret => enter => válogass
2021. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Tisztelt 3,4 es válaszoló!

Ez az oldal azért van hogy kérdezzünk. Benne van a nevében! Gyakori kérdések!

Továbbá, én még nem láttam ehhez hasonló kérdést, mivel új vagyok. Nem mindenki éli itt az életét. Gondolom te 15 éve itt vagy. Elég szomorú.

Valamint ha nem tetszik menj máshová, nem kell bunkónak lenni.

Másfelől meg minden más kérdésre is ugyanúgy választ ad a Google. Mégsem böfögsz oda minden kérdéshez.

2021. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A statisztikai képlékeny dolog. Akárki tud csinálni, akármilyen eredménnyel. Hacsak nem lesz lemérve mindnen egyes férfinak, sose lesz egy valós átlag. És egyébként teljesen mindegy is, a lényeg, hogy a partnerednek jó legyen. Én magasról teszek a statisztikákra, egyszerűen tudom, hogy milyen méret tetszik nekem, akármi legyen az átlag.
2021. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én jópár éve láttam egy ténylegesen elismert, bejegyzett teljesen alátámasztott statisztikát.


A lényeg, hogy a magyarorszagi férfiaknak nagyobb van mint az afrikai férfiaknak.


Erről ennyit.

2021. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 5-ös válaszoló. Remélem ismered azt a szót hogy szarkazmus. Képzeled én sem vagyok itt 15 éve, de úgy gondolom, hogy ez az oldal arra van kitalálva, hogy tanácsokat adj másoknak. Na már most statisztikai adatot vagy oldalt senki nem tud fejből, akármelyik kommentelőnek ugyanúgy ki kell keresni, hogy tudjon ebben segíteni. Szóval ha a Kérdezőt ez igazán foglalkoztatja, akkor ő maga is meg tudja keresni! Nem pedig mástól várom tálcán kínálva! És úgy látom te jöttél ide "ideböfögni" valamit a kérdés alá. Én a kérdésre válaszoltam. Te nem. Legközelebb használd az agyad is mielőtt kommentelsz. További szép napot! 3# voltam
2021. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

"The biggest study to date, published in the journal BJU International, measured the members of 15,521 men across the globe. The average length of an erect penis is 13.12 cm (5.16 inches) and 11.66 cm (4.59 inches) in girth. When flaccid, the average length is 9.16 cm (3.6 inches) stretched, and the girth is 11.66 cm (4.59 inches)"


[link]

ez ugyanazt mondja, hogy az állónak 13,1 a hossza és 11,66 az átmérője.


[link]

Ugyanazok a számok.


[link]

"A 2019 research article notes that most males believe the average length for an erect penis is around 15.2 centimeters (cm)Trusted Source or 6 inches (in). In fact, the average is much smaller.


While sizes vary widely, the average length is probably 12.9–13.97 cm (5.1–5.5 in), and most likely toward the smaller end of this scale. "

2021. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Országonként változó. Európában 14-15 cm, Délkelet-Ázsiában 11-12 cm.


De nem az átlag a mérce, hanem az, hogy a 40 alatti jobb nők többsége, azzal a 20%-nyi sportos, vagány férfival megy könnyen bele kalandokba, akiknek átlagban van 17 cm-es hímtagja is.

2021. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!