Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem izgatnak a terhes nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem izgatnak a terhes nők?

Figyelt kérdés

Titeket izgatnak?

Nagyon izgat a nagy kerek has és a duzzadt mellek.

Egy nem terhes lány is izgat, tehát nem csak a terhesek, de ha egy csinos nő terhes akkor az még szexibb számomra.


2021. nov. 5. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

ma 18:28

Jól áll a nagy has nekik, a megduzzadt mellek meg valahogy izgató a tudat, hogy "korrekt az árú" mert tud gyereket szülni.

2021. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Torrentét is szereti terhes nőket.

[link]

2021. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is szexi és vonzó.

"Biológiailag elég elbszott helyzet ez, hogy pont olyanhoz vonzódsz, akit nem tudsz megtermékenyíteni:D"

Egyáltalán nem elb.szott helyzet, több szempontból sem. Mi egy nagyon összetett idegrendszerű faj vagyunk, nálunk nem úgy működik a szexuális vágy, mint sok emlősnél, hogy "ad hoc" jelleggel beindul a hím a nőstényre (de csakis akkor, ha tüzel). A szaporodást tekintve: a terhes nőt lehet, hogy pillanatnyilag nem tudod megtermékenyíteni, hosszabb távon viszont jó partner, hiszen minden másnál ékesebb bizonyítékát adja, hogy termékeny nő. Másrészt az utódoknak erőforrás szempontjából sem előnyös, ha apuka elkezdi magát rosszul érezni a kapcsolatban és kifelé kacsintgatni, mert képtelen szexuálisan vonzónak találni a várandós párját.

2021. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Izgat nagyon, és szívesen ki is próbálnék egyet!
2021. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon felizgatnak. Terhesen a legszebb egy alapból szép nő. Olyankor kisimul az arc, kigömbölyödnek a formák, a cicik megnőnek, és baromira felizgat a pocak. Amúgy ez természetes, hiszen azért izgulunk fel, hogy megtermékenyítsük a nőket, és a terhesség tulajdonképpen ennek az eredménye.
2021. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is izgatnak, főleg ha feszülnek a mellek
2021. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!