Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a lányoknak adatik meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a lányoknak adatik meg, hogy homoszexuális jelző nélkül élvezzék az anális izgatást?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
#8 Tehát ha férfiként elutasítom, hogy seggbekúrjanak, mert az buzℹ︎s, akkor buzℹ︎ vagyok. Értem, rettentően logikus, tehát ha elutasítom pl, hogy ne egyek húst, mert az vegán, akkor igazából vegán vagyok?
2021. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Az az oka, hogy a férfiak többsége homofób. És halálosan félnek attól, hogy nehogy véletlenül is bármi olyat mondjanak, bármi olyat tegyenek vagy hordjanak, ami kicsit is homoszexualitásra utal. Félnek, gyávák, buták. Sajnos ez a mai magyar felhozatal.

N

2021. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Az a vicc, hogy a legtöbb nő szerint nem b*zis. Inkább a férfiak szerint. Tehát a férfiaknak való megfelelés miatt utasítják el. Nem tudom, hogy milyen férfi az, aki a férfiak kedvében akar járni… 🌈🌈 bár nincs abban se semmi szégyellnivaló
2021. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 manly ***** válasza:
90%
Ha nő csinálja férfinak az teljesen normális.
2021. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Jaj Istenem... ez tényleg a homofób, prűd, korlátolt emberek országa.

Egy pasi nem attól lesz meleg/biszexuális, ha izgatják az anuszát, hanem attól, ha ezt egy férfi csinálja neki.

Aki azt mondja egy pasira, hogy b-zis, mert anális szexet folytat egy nővel (!), az vagy szimplán korlátolt és tudatlan, vagy idióta.

Ahogy abban sincs semmi b-zis, ha egy nő kényezteti a férfi ánuszát (köztudattan erős erogén zóna, mindkét nemnél).

Azt persze mondhatja bárki, hogy márpedig ő nem csinálja, vagy neki ne csinálják, mert neki ez már nem fér bele, vagy mert gátlásos, vagy mert számára valamiért visszataszító, ehhez mindenkinek joga van, senki nem csináljon olyat a szexben, amit nem akar. De ez az ész nélküli homofóbia, mint magyarázat, szimplán ostobaság.

2021. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Végigolvasva a kommenteket…egy dolog biztos. Ha tőlem egy pasi azt kérné, hogy izgassam a fenekét, az lenne az utolsó mondata mellettem. Szerencsére egyik eddigi barátomnak sem voltak e féle vágyai. Nem tartanám férfiasnak, nem tudnék tovább vele lenni, annyira taszító. Ha emiatt homofób vagyok, akkor vállalom, de szerintem is b@zis. L.
2021. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

12!

100%-ban egyetértek veled, én 44 éves férfi vagyok, és szégyellem néha hogy férfinek születtem, mert ahogy megismertem férfi társaimat, még olyan elvetemülttel is találkoztam aki még a párja táskáját sem hajlandó megfogni arra a kis időre amíg a nő ruhát próbál, vagy wcn van.

Nehogy melegnek nézzék...

És hát a többi érv amit te is felsoroltál.

Szánalmas és undorító beidegződés, én az ilyeneket tényleg megdugatnám, hogy újra tanuljanak járni.

2021. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17


Hát én sem értem, hogy azért ne csinálni valamit ami kellemes mert mit szólnak mások ha megtudják?


Elég maradi gondolkodás!

2021. nov. 8. 11:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Ezek a rettegők egymás előtt szeretnek megfelelni, nagy az egójuk,önbizalmuk, de valójában egy kis gyáva szharok.

2021. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!