Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők gumi nélkül jobban élvezit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők gumi nélkül jobban élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

Én mindig szoktam védekezni..

De volt nálam múltkor egy csaj(2hónapja), aki furcsállta, hogy gumit húzok, mert elvileg már 15pasival volt együtt, és még soha nem védekezett...

És igazából lehordott egy barátnőmnek, hogy mennyire szar voltam az ágyban, de ez már másik story...

A lényeg, hogy közre játszhat arra, hogy szarnak gondolt az, hogy én gumit húztam?

Vagy az nem befolyásolja a szex élményt?


Még annyi, hogy vannak e jobb gumik, amikkel még élvezetesebb lehet egy szex?

Vagy nagyjából mind ugyanolyan?


2021. nov. 4. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Valóban jobb gumi nélkül, de ha nem fogamzásgátlózik a csaj, akkor büszke lehetsz magadra, hogy húztál!! Ha ő védekezik másképp, akkor felesleges, és tényleg jobb közvetlenül azt érezni, mint egy réteget rajta...

Szerintem a vékony gumik jobbak. A vastaggal (akár classic) nekem fájt, feszített nagyon.

Amúgy ha jó vagy az ágyban, mindegy a gumi. Én sosem voltam végig gumi nélkül, nem szedek tabit, és így is ki tudnak elégíteni...

2021. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes hölgyemény lehetett. Persze egyértelmű, hogy gumi nélkül jobb a szex, szerintem ezt nem kell magyarázni. Viszont elég felelőtlen dolog nem védekezni (főleg párkapcsolaton kívül). Nem, a tabletta nem elég. Az meg hogy emiatt le is szól, na az elég gáz. Attól még lehet nagyon jó a szex valakivel, hogy gumiban csinàljátok. Ez az adott partneren múlik.

Nem mondom, volt már nálam is olyan, hogy nem húztam gumit szexpartnerrel, de visszagondolva azért lehet másképp csinálnám mai fejjel, még ha le is von az élvezetből a gumi. Na mindegy. Mindenesetre eszembe nem jutott senkit leszólni amiatt, hogy védekezik. Sőt nekem jól esik, ha első szexnél a férfi előveszi a gumit, mert ez azt jelenti felelősségteljes és így bennem nagyobb bizalom lesz felé. Mert tudod ha azt látom, hogy gumi nélkül akarja és nekem kell szólni, hogy védekezzünk, akkor elgondolkodik az ember hogy vajon hány csajjal dugott gumi nélkül, meg hogy mit csinálna ha teherbe esnék stb. De inkább a betegségek miatt aggódnék, mert aki velem natúrban akarja csinálni, az mással is..

Szóval ne hagyd magad befolyásolni egy ilyen kósza beszólás által. Szerintem valójában te is érzed, hogy nem mérvadó amit a csaj mondott.

Óvszer ajánlás: nos én csak a női oldalról tudom megközelíteni a dolgot, hogy nekem melyik érződött jobbnak. Hosszú évekig szenvedtem a gumikkal én is meg a partnereim is. Aztán végre egyszer kipróbáltam a latexmentes óvszert és megváltozott a világ:DD szerintem sokkal!! jobb anyagból van, nincs büdös gumi szaga, ez már önmagában szerintem egy nagyon pozitív dolog. Ezen felül sokkal természetesebb anyaga van, jobban érzed a partnert is benne. Ezekből is van pl extra vékony, na hát az meg ugye még jobb tud lenni. Én azt mondom mindenképp megér egy próbát, hátha nektek férfiaknak is jobb ezzel:) én a Lifestyles-nak a SKYN családját használom (fekete doboza van).

N

2021. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
84%
rettegnek a lany helyeben, kitudja miket szedett ossze ott lent... hanyinger
2021. nov. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál jó az ágyban, azt nem a gumi okozta. Ekkora különbséget azért nem tesz. Igen, jobb nélküle, tartós kapcsolatban én is tabival védekezek. De ez nem játék, jól tetted, hogy húztál.
2021. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdekes lehetett a csaj, amíg nincs bizalom, addig mindenképpen gumi kell, és érdemes is.

Amúgy gumi nélkül jobb.

2021. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a gumi miatt voltál szar hanem nem tudsz rendesen szexelni.

De gumi nélkül mindenkinek jobb érzés.

2021. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nokent nekem holtmindegy h gumi vagy nem

Igazabol alig lehet erezni a kulonbseget. Ha mem mondjak akkor nem fogom tudni megmondani h van e a pasi vagy nincs.


Nalam a szex minosege nem ettol fugg. Viszont mindenkeppen pozitiv ha a pasi szo nelkul felveszi. 😁

2021. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nőként én jobban preferálom az érdesített gumit.

Viszont, ha a partnerjeltem benyögné, hogy 15 emberrel volt előttem, negatív vértesztig puszit se adnék.

2021. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal felszabadultabban viselkedek az ágyban, ha önként felveszi a gumit. Értekelem, hogy megtisztel ezzel.
2021. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolat kezdetén gumi. Tudom élvezni azt is, de közel sem annyira, mint később, stabil kapcsolatban gumi nélkül.
2021. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!