Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bolondnak, cikinek tartotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondnak, cikinek tartotok egy 24 éves szűz fiút?

Figyelt kérdés

Évek óta keresek barátnőt, de komoly lányok nem léteznek. Annyira szeretném azt megtudni milyen kölcsönösen szereti egymást. De mintha a lányok nem vágynának a szeretetre. Megöli a lelkem ez az egyedüllét, várakozás, reménykedés.

Pedig nem nézek ki rosszul és tele vagyok szeretettel.


2021. nov. 3. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
képed lenne?
2021. nov. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az a ciki hogy siránkozol és a nőket hibáztatod
2021. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Az nem, hogy szűz vagy, az igen, hogy 24 évesen fiúként hivatkozol magadra.
2021. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

3, hivatkozzon csak fiúként, amíg szűz


Amúgy... Nem nézlek hülyének. Sajnállak. És tényleg gáz, hogy a nőket hibáztatod

2021. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
ha 24 évesen szűz vagy akkor veled van a baj nem a lányokkal. Találd meg a hiba forrását és változtass rajta
2021. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Én is észre vettem ezt kérdező. Bár nekem volt egy jó nagy adag szerencsém. Fortuna eléggé jól kitartott mellettem.

Vagy 8 éve, lehet kicsivel több is, nagyon sokat sírtam itt gyakorin, hogy nincs csajom, nem lesz csajom stb.

Pont itt találtam rá a nagy szerelemre.

Aztán utána megint, és megint, és megint és a jelenlegi páromat is innen ismertem meg.


Ennek már 5 éve.


A probléma azzal van, hogy 5 év alatt nagyon sokat változtak a nők. Meg az egész társadalom, ide már a szerencse sem lenne elég.


Épp beszélgettünk a párommal arról, hogy ideje családot alapítani és kérdeztük, hogy fiút szeretnék vagy lányt egymástól. És én lányt mondtam, igaz ő is, azért szeretnék lányt, mert tudva tudom, hogy egy fiúnak milyen nehéz párt találnia, ha egy kicsit is visszhúzódóbb, vagy ha egy kicsit is gyenge, a társadalom darabokra tépi, kitaszitott, megbelyegzett lesz, nehezen fog párt találni, elfoglyak nyomni a többiek és végig kell néznem ahogy szenved, meg nem talál szerelemre. Egyedül évtizedeket sínylődni szörnyű dolog, én már csak tudom.

Nem is tudom, hogy hogyan bírtam ki annak idején.


Azt mondom prostizz. Vagy várj, hátha jön a szerelem. De kösd fel a gatyád, mert rengeteg járulékos kár van már benned, ami majd a kapcsolatban fog kiélesedni és raddobensz, hogy egy szín tiszta lelki korcs lettél.


Ne így legyen kívánom.

2021. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen :D ciki.
2021. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!