Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fétis balesetek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétis balesetek volt eddig?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bővebben légyszi.
2021. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Annyira dugtunk reszegen,leszakadt az ágy N
2021. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A pálcával a combjára akartam csapni.


A heréjét sikerült.


Áu.

2021. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Betettem a szeme láttára a plugot a fenekembe. Utánna finganom kellett...
2021. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

Beoltozott szexi rövid miniszoknyas, rövid toppos diaklanynak. Felvett egy szexi magassarkút hozzá, kivanatosan kivolt sminkelve, haja kibontva, szexi tanga, minden fullos volt rajta. És kimentunk a nappaliba szexelni, az izgalom akkor hágott igazán a tetőfokára amikor az apja, az anyja és a húga benyitottak a nappaliba.

Én annyit tudtam tenni, hogy egy hatalmas vetődéssel a fotelbol, ahol csináltuk, atvetodtem a kanapéra és azzal a mozdulattal magamra tekertem egy pokrocot ő meg a fotel huzataba burkukozott nagyon gyorsan és próbáltunk úgy tenni mintha azt se tudnánk, hogy mi az a szex.

2021. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm odavan a különböző állatos dildókért (csak fantázia szintjén) rendelt egy macskásat (a macskák péniszén kis tüske szerű kinövések vannak...). Na hát befelé simán ment, kifelé meg vagy fél óra volt mert nem nagyon akart jönni.
2021. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg húgycsőtágítás közben volt, hogy beleszorultak dolgok, vagy túl nagy sikerült aztán felsértettem, de az nem volt vészes, jajj meg egyszer egy padlizsánt azt hittem nem tudom kiszedni magamból, de nehezen sikerült, kb fél nap után😂
2021. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!