Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legeksztrémebb hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legeksztrémebb hely ahol masztiztatok?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok!
2021. nov. 1. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Gárdonyban van egy nádfedeles kilátó. Nem tudom a nevét, szinte közvetlen a 7-es út mellett található.

Néhány éve összefutottam egy kamaszkori nagyon jó barátommal egy gárdonyi rendezvényen, sokat nevettünk és iszogattunk. Kért tőlem valamit, mondtam neki, hogy a táskámban van, vegye ki. Elfelejtettem, hogy a vibrátorom is a táskában van, és megtalálta. Onnantól kezdve non-stop cukkolt vele.

Miután egyre többet ittunk, és egyre lazább volt a hangulatunk, valahogy eljutottunk odáig, hogy fogadtunk, merem-e használni a vibrit abban a bizonyos kilátóban. Egy jégkása/sör volt a fogadás tétje. Ha merem használni kapok egy jégkását, ha beijedek, akkor ő kap egy sört.

Elsétáltunk hát a kilátóhoz hármasban. A srác, én és a vibrim. Már esteledett, de még félig-meddig világos volt.

Amikor odaértünk, voltak páran fent, de megvártuk, míg elmennek.

Csodák csodájára azután sokáig nem jött senki.

Szoknyában voltam, csak félrehúztam a bugyim, és benedvesítettem magam az ujjaimmal, bár nagyon nem tartott soká, mert őrülten izgultam.

Majd nekidőltem az egyik gerendának és bekapcsoltam a vibrit….

Másnap megkaptam a jégkásámat 😛

2021. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szoliban

Strandon belső medencében

Tesómmal egy ágyban (ő aludt)

2021. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vadàszles F
2021. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!