Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen lányok kapcsolatfüggő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányok kapcsolatfüggők, vagy ez lenne a normális?

Figyelt kérdés

Egyedül van, megismer egy fiút aki bejön neki, megvan a vonzalom, de ez a fiú későn lép és van egy másik fiú aki bátrabb, rámenősebb és őt választja.

Ez normális dolog?

Tehát ha egy fiúnak tetszel, és ő is neked, de nem lép gyorsan akkor tényleg nem vársz rá hanem össze jössz azzal aki gyorsabb?


2021. okt. 26. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért tartod kapcsolatfüggőségnek, mert elferdíted a valóságot. Azt gondolod, hogy az első srác felé volt meg a vonzalom, de inkább összejött a másikkal, CSAK azért, mert ő volt ott előbb.


A valóságban ez inkább úgy működik, hogy a vonzalom egy csomó sráccal megvan, de ha az aktuális nem lép, akkor kihűl a dolog, és jön egy másik vonzalom. Ha ő lép is, akkor ennyi volt. A lehetőséget csak egy ideig teszik félre.


Tini koromban én is néztem be így csajt. Bele voltam habarodva, ő meg csak úgy szórta a jeleket felém. Önbizalomhiányos nyúlbéla voltam, és nem mertem eléállni. Ekkor jött egy srác, elhívta randizni, összejöttek, ennyi. Aztán már dobálhattam a dartokat a srác fényképére, helyzet az, hogy csak magamat okolhattam.

2021. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

Egyetertek

Nekem egyszer volt olyan hogy tetszett valaki lattam hogy én is neki, vártam egy ideig, aztán egyszer mikor kint voltunk, láttam hogy engem bámul, mindig ezt csinálta, megindultam felé es mikor meglátta elszaladt. És ez komoly. Tiszta voros lett . Pedig idosebb is volt nálam ket évvel. Nekem meg az volt az utolso hogy ilyet csinaltam. Az biztos!!!Aki igy viselkedik az még nem elég erett arra hogy baratnoje legyen

2021. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Hogy tanulj is valamit barátom, udvarlás =

- visszajelzés hogy naggggyon érdekel a csaj;

- annak kifejezése hogy te biz' képes vagy akár úgymond mindent megtenni hogy a tiéd legyen a lány.

Fordított esetben te melyiket választanád ha a lány helyében lennél? Aki "talán bejövünk egymásnak" vagy azt aki egyértelműen kifejezi és látod rajta hogy lelkes, a tenyerén akar hordozni és ezt szavakban + tettekben kifejezi?

2021. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

#13

Azért ezt férfi aggyal nem feltétlenül fogja fel az ember.

Mert én azt választanám, aki jobban tetszik, és lekoptatnám, aki nyomul mint egy MLM ügynök.

Ez a nehéz benne, hogy megértsük, a nők máshogy működnek. A következő lépés pedig megtanulni kihasználni ezt. Na, ez már sokaknak nem megy.

2021. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 igen, el kell tudni kapni az egyensúlyt, a határozott, kezdeményező vs. tolakodó, levakarhatatlan között.
2021. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!