Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha lenne egy szolgátok? Aki főz, mos, takarít, bevásárol és megtesz mindent amit mondtok neki de nem vár el cserébe szexet?

Figyelt kérdés
Az illetőt az izgatja fel ha szolga lehet.

2021. okt. 26. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
persze, aztán hazaküldöm, ha végzett, mert jön a barátom át
2021. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez a nyomorult cinikus baromság még a (nem) jó ízlésű nők biztosítékát is kicsapja. Szerinted így hogy fog rád férfiként tekinteni? Emberszámba se fogják venni az ilyet.
2021. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

már írta is a privit :D

tiltásra is került

2021. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert bármilyen hihetetlen én szeretek főzni, takarítani és bevásárolni.
2021. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, még csak az kéne, hogy egy idegen mászkáljon és pakolásszon a személyes teremben, mialatt állandóan fel van izgulva. Kifejezetten taszító gondolat.
2021. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Ja, ezért kell olyan férfit találni aki nem csak vonzó; szórakoztató; hosszú távon lehet vele komolyan tervezni, akár családot is, de még munkában is kiemelkedően sikeres. Egy ilyen pasi mellett megengedheti magának az ember, hogy felvegyenek minimálbéren egy házvezetőnőt.
2021. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, minek egy szánalmas csicska. Jobb a párom, akit szeretek, isteni a szex, és még a házi munka is osztott.
2021. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene az ötlet viszont tudom milyenek a pasik előbb-utóbb de inkább előbb többet is szeretne majd a szolga.😂
2021. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös ezt profibbak úgy oldják meg h nem a saját lakásukba hívják a szolgát, vagy legalábbis a hálószobába biztos nem mehet be. Onnan tudom hogy én már csináltam ilyesmit (profi dominánál) és ott pl. egész nap a kertjében dolgozhattam, a házba nem mehettem be. A kertbe meg nem igazán érdekelte hogy fel vagyok -e izgulva. Megjegyzem az izgalom kb 5 percig tartott, meg utána amikor néha megjelent. De egyébként 40 fokban a kertben dolgozni, nem az amitől folyamatosan fel van izgulva az ember.. A felizgultság kb addig tart amíg egy ilyenbe belemegy az ember. A különféle jutalmak, büntetések amiért csinálja (csináltam) ha maga a szolgaság izgatott volna, kb 1 óra alatt kiábrándultam volna ebből, nem csináltam volna több mint egy évig..
2021. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!