Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este a barátomnak kivertem óvszer nélkül, de mikor jött akkor átvette és papírzsepit tett oda, utánna hozzám akart nyúlni, de mondtam, hogy ne, de nem tudom pontosan, hogy hozzámért-e egy kicsit vagy sem. Tegnap este már húzott óvszert, és úgy vertem neki ki, de folyton csúszkált lefele. Meddig felhúzta magának az óvszert vajon mehetett-e a kezére sperma? mert utánna hozzám nyúlt és az ujját is bedugta. Gondolom így nincs nagy esély, hogy terhes lennék, de folyton ezen jár az eszem, és már idegesít. Asszem pont most ovulálók. Két hét van a menstruációig.

2021. okt. 25. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Vagy ezotéria témába írd ki, vagy vegyél egy tesztet!
2021. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ne szexelj ha ilyen agyi szinten vagy. Fogalmad sincs hogy lehet teherbe esni,mert így nem.
2021. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 11?
2021. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy eleinte aggódsz a terhesség miatt. Azt javaslom, hogy alaposabban nézz utána a teherbe esés módjának, és kevésbé fogsz felni, illetve tudni fogod, hogy mit nem szabad. Egyértelműen ráfér a tudásodra a bővítés. Illetve ajánlom, hogy néha csinálj egy tesztet, nincs 1000Ft se, és akkor úgy még nyugodtabb leszel. És szegény srácnak ne gumiba verd ki... Jó, dicséretes hogy normálisan védekeztek, de azért ez túlzás.
2021. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A spermiumnak közvetlenül a méhszáj közelébe kell kerülnie a fogamzáshoz. Szóval kívülről egy vödörrel ráönthetnek akkor sem leszel terhes, nem kúszik fel. Ha viszont gumi nélkül betette... hát ja akkor van rá esély, nem kizárható de megjósolni esetleírás alapján egy komplett nőgyógyászati konzílium sem tudná.
2021. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jobban járnál ha inkább lepippantanád.Akkor se gumi nem kell,és tuti nem kerül a sperma a punci közelébe!
2021. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én három éven át dugtam telibe az asszonyt, mire végre teherbe esett. Második már nem is jött össze, pedig akkor már baráti "segítség" is volt.
2021. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te legtöbbször óvszerrel vered ki a fiúidnak?
2022. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!