Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell kinyalni egy lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kinyalni egy lányt?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy még sosem csináltam ilyet, ezért szeretném, ha segítenétek, mert jövőhétre esedékes eme tevékenység.

Szóval sose nyaltam még ki lányt és nem tudom hogy kéne csinálni.

Hogyan kezdjek bele? Van valami tuti metódus rá?

Meg ez mennyire lesz undi? Mert néztem videókat és annyira nem bizalom gerjesztő a dolog.

Honnan tudom, hogy mikor csinálom jól?

Mennyi ideig csináljam, és valamit még közbe csináljak?


19,5 F



2021. okt. 22. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Tyü. 2es. Ezt aztan jól levezetted. Gratula.

Nőként tevedtem ehhez a kerdéshez,kívancsi voltam milyen tanacsok hangzanak majd el. De azt kell mondjam a 2es mindent visz.

A leggonzodabb hogy figyeld a csakt jó e neki. Ugyanis én pl nem vagyok oda erte. Mivel mi ezt magunknak nem tudjuk kitapasztalni igy nem tudjuk elmondani hogy esik jól, közben esetleg szolhatunk hogy lassabban vagy ne igy vagy most jo pl. De sokszor mi se tudjuk .

Tök ingovanyos terep. Bocs ha megremítettelek 🤣

2021. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

gondolom ez ilyen tini lekúrás téma

szóval kb így-

csókolóztok, majd bocsánatot kérsz-

ne haragudj, de annyira áll a farkam hogy már fáj, nagyon szorít az alsógatya...

és akkor előveszed a farkad és csókolóztok tovább.

Oda fog nyúlni, nem tudnak ellenállni, meg kell fogják.

és akkor utána megkérdezed-adsz rá egy puszit?

erre a csaj

- de arról volt szó, hogy te nyalsz nunit.

-fogok is..de adj rá egy puszit babám, most!-

és kajak be fogja kapni.

szopatod és amikor már tuti, hogy a tiéd a keret, lefekszel, a csaj ráül a szádra, közben szopja a farkadat és ko ra nyalod a neves puniját.

közben ellősz.

majd megkeresed a követ, ami 15-20p, és akkor utána sikítósra keféled az édes kis lényt.

2021. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

A 2 - és mindent leírt!

Nem lesz undi az biztos!

Nagyon jó lesz, élvezni fogjátok, mindig ezt akarjátok majd csinálni! A világ legjobb dolga, hidd el!!!

2021. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
TÜRELMESEN, figyelmesen és legtöbbeknek hosszas ráhangolódás szükséges, azon belül pedig intimitás és gyengédség.
2021. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Igaza van sok válaszolónak. A nyalás fejben ugyan olyan, de még is minden nőnél picit másabb. Pl valakinél le kell állni az orgazmus után, valakinél meg tovább folytatni, csak lassabban. Vagy volt olyan, akinek a nunit váltva kellett a fenekével.

Általában úgy kezdek neki, hogy 1-2 percig simogatom, meg puszilgatom, utána rámegyek szájjal. Nekem indításnak ez a megszokott.

Ez ilyen :)

2021. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

A # 2 egy költő.

Te ezt nem tudtad?

Kérdező?

Mit csináltál az iskolában?

Mert ezt a dolgot már ottan megtanulni kell a suli után!

Vidéken a széna kazalban.

Fővárosban a rejtett parkban.

Ja és nincsen benne semmi kibeszélés!

Ja és minden nőnek ez más!

A legfontosabb dolog a beszélgetés!

Majd később ez menni fog!

Sok sikert kívánok!

2021. okt. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!