Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,mi a véleményetek egy olyan nőről,aki korábban szexuális szolgáltatásokat nyújtott pénzért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 11:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Miért hagyta abba?
2021. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
65%
Bottal se.
2021. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Elküldöm nemi betegség szűrésre
2021. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
53%

Alapjáraton nem ítélem el. A miértekre keresnék választ.


36F

2021. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sincs bajom vele. Ha egészséges… miben lenne rosszabb mint az aki naponta ingyen szexel kb mással? Semmivel. Az a kérdés ő milyen nem pedig a múltja.
2021. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

#3: volt már olyan csajod, akinek 1-nél több pasija volt előtted? Őt is elküldted?

Csak mert a 18-34 közötti korosztályban a csajok több mint 60%-a hordoz valamilyen nemi úton terjedő betegséget (leggyakrabban HPV-t).

A nők 80%-a (kortól és attól függetlenül, hány pasival voltak életükben) találkozik a HPV valamely fajtájával élete során.

Szóval ez gyenge beszólás volt.

2021. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy az 5-ös mondja. Nem ezen múlik. Michelle Wild, Alaska stb boldog családanyák.

Nekem is volt olyan csajom, aki korábban szexelt pénzért, nem ezért lett vége köztünk.

2021. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

#6

Tisztában vagyok vele.

Csak tudod a matematika egy olyan huncut dolog, hogy ha egy lány pl 3 pasival volt, akkor jóval kisebb az esélye hogy beteg, mintha egy prosti lett volna aki több száz férfivel lefeküdt

2021. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

#8: te sem vagy matematikus :D

Nem, az esélyek nem ettől változnak.

Ha a prostihoz pl családos középvezetők járnak (és rengeteg az ilyen), akik a feleségükön kívül csak a prostival szexelnek, kisebb az esélye a fertőzésnek, mint amikor egy tinilány egyszer szexel egy fiatal sráccal, aki az eddigi éveit azzal töltötte, hogy minden csajt megdöntött a suliban, környéken, akit csak tudott...

Nekem is van olyan lányismerősöm, aki kizárólag komoly monogám kapcsolatokban szexelt, kevés pasival, és bizony fertőzött.

És ismerek olyan örömlányt, akinek folyamatosan mindien STD tesztje negatív.

2021. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nem az én dolgom.
2021. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!