Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen vibrátort javasolnátok nekem, ami halk is?

Figyelt kérdés

Pár hónapja rendeltem egy vibrátort, de olyan hangosan zümmög, hogy egyszerűen nem tudok ellazulni. Viszont kevésnek érzem a zuhanyrózsát és az ujjaimat, ezért szeretnék egy újabb rendeléssel próbálkozni. Tudnátok nekem mondani olyan halk vibrátorokat, amelyek beváltak nektek? Láttam a webáruházakban olyan termékeket is, amelyekkel kifejezetten a csiklót lehet izgatni. Esetleg inkább ilyet rendeljek?

Ha linket is tudnátok küldeni, hálás lennék.



2021. okt. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Uborka.
2021. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Jesszus, keress mar magadnak egy palit ahelyett, hogy ilyen baromsagokat kerdezel. Honnan tudhatna barki, hogy neked mi a jo?
2021. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ilyen rezgő golyót vegyél, az benned van, és gondolom nem hallatszik ki.


De én férfi vagyok csak érdekel a téma :D

2021. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Najó hogy legyen értelmes válasz is: ha van elég pénzed szerintem mindenképp ruházz be egy Womanizatorra. Guglizz rá mi az ha nem ismered ;)
2021. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4: az Womanizer.

De jogos, ha valaki sikló-érzékeny, messze a legjobb választás.

2021. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Durex Intense delight mini - nekem ez életem első csiklóvibrátora, imádom! :)



[link]


Nagyon jó minőségű, abszolút halk.

2021. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!