Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti engeditek seggbol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engeditek seggbol szájba?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Elofordult egyszer hogy az asszony tervezetten teljesen kimosta magat hogy majd este popsis dolgok lesznek aztan tok spontan elkezdtunk tomenyezni aminek hatasara olyan szinten valt gatlastalan r.ibancca amit se elotte se azota nem lattam tole es ott ez is belefert, szo nelkul kihuzta a popsijabol es bekapta, aztan konyorgott az anyagert :D eletem egyik legjobb ilyen jellegu elmenye volt. Semmi baja nem lett. Lehet lepontozni, szerintem vannak olyan szexualis egyuttletek amikor teljesen kifordulsz magadbol, szinte allatias az egesz, minden gatlas, racionalis gondolat elszall aztan nem gondolkodsz semmin kozben csak csinalod. Remelem van aki tudja mirol beszelek :) 27F
2021. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy kiadós f*s után, rögtön.
2021. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Ezen a két helyen behajtani tilos táblám van!
2021. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szent eg tenyleg ennyi idiota van a vilagon? hat figyelj akkor dugj a WC zes utan az anyagba egy szivoszalat vagy mufarkat es nyalogasd. az ilyen mint te azt se erdemli meg hogy valaha valakivel lefekhessen.
2022. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11 es neked nem sexre hanem pszichiaterre van szukseged. Ja es nem nem mindenki allatiasodik el a legnagyobb elvezetek kozott sem. Vannak igenyes es kevesbe igenyes elolenyek. te melyik kategoriaba sorolod magad?
2022. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rostás Judit ***** válasza:

Egy vagy két alkalommal előfordult.

26n

2022. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves 15os, 11vagyok, egyreszt nem szeretnelek kioktatni de rohadt idegesito mikor valaki sexnek irja a szexet :D masreszt jol lathatoan neked meg nem volt ilyen elmenyben reszed. Tudod ez arrol szol hogy 1000%ban elengeded magad, amikor semmifele racionalitas vagy gatlas nem lep kozbe. Ergo nem gondolkodsz azon h mi igenyes vagy mi nem. Innentol kezdve nem tudom mirol beszelsz, nyilvan te se mivel fogalmad sincs milyen ez csak osztod az eszt a lekezelo stilusodban. Igazi fapina lehetsz. Gondolom szex kozben is azon lamentalsz hogy amit csinalsz az epp igenyes e, aztan bevagod magad tengericsillagba azt hadd szoljon. Egyebkent szerintem ezt a fajta allatot barmelyik nobol es ferfibol ki lehet hozni ha elkepesztoen eros a kemia es nincsenek az egyennek oriasi gatlasai alapbol, nemi alkohol valszeg ra is tud segiteni de biztos anelkul is tud menni, nekem ez az 1ilyen elmenyem volt. Mindenesetre az biztos hogy eleg ritka hogy pont osszetalalkozik 2olyan ember akik ilyen hatassal tudnak lenni a masikra. Arra meg hogy pszichiater.. Inkabb nem reagalok ra, remelem egyszer te is eljutsz egy "elolennyel" idaig mert az azt jelenti hogy sikerult teljesen felszabadulnod az aktus kozben es kepes voltal mindent is elengedni a megfelelo partnerrel es anelkul atadni magad a pillanatnak hogy barmi is lenne a fejedben. Azt meg hozzatennem a vegere, hogy sokan azt gondoljak hogy jo a szex valakivel es leelnek evtizedeket ebben a tudatban, aztan talalkoznak valakivel aki ki tudja beloluk hozni eteren a legtobbet es akkor jon a koppanas hogy eddig fogalmuk se volt milyen az igazan jo szex :D ja es tenyleg a legvegere, ha megnezed hogy mennyien reagaltak az eredeti valaszomra, szinte kivetel nelkul nagy egyetertesben, kikovetkeztetheted belole hogy sokan tudjak milyen ez az erzes, valami kulonos oknal fogva meg privatokat is kaptam utana amiben emberek lelkesen ujsagoltak az elmenyeiket a temaban :D namindegy csak azt akarom ebbol kihozni, hogy nyilvan mindenkinek pszichiaterre lenne szuksege csak neked nem.
2022. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!