Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Send nudes-os gifnek szerinted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Send nudes-os gifnek szerinted mi lenne az én esetemben a legjobb formája amivel leginkább célt tudnék érni?

Figyelt kérdés

Van egy netes barátom extrákkal de mostanában nagyon nincs ehhez kedve (ettől függetlenül elég sokat szoktunk beszélgetni) de szeretném egy saját giffel jelezni számára, hogy nekem meg lenne és ehhez keresnék szöveget.

A gif olyan lenne, hogy kotorászok a nacimban és a farkam helyett egy kis cetlit veszek elő amire ilyen váltságdíjas ragasztott betűkkel lenne felírva egy kis szöveg.


nuni - poénkodtunk rajt, hogy ezt csak a pedók használják és neki utoljára 4 éves korában volt. (ő 20+ én 30+, szóval elég nagy a korkülönbség)


punci - ez mindenki számára elfogadott


pina - azt mondja hogy ez neki csak akkor tetszik ha nagyon hangulatban van, különben közönségesnek tartja


Kicsit sub is, szóval lehet a parancsot is értékelné.


Ha van jobb ötletetek azt is szívesen venném.



2021. okt. 17. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Mutasd a nunid!
Villants nunit!
Mutasd a pinád!
Villants pinát!
Mutasd a puncid!
Villants puncit!
Látni akarom a meztelen tested.
Send nudes (maradjak a klaszikusnál)
18 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!