KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Szerintetek 37 Ă©ves pasi...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Szerintetek 37 Ă©ves pasi gondolhatja velem komolyan vagy csak arra kellek neki?18L😗

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** vĂĄlasza:
92%

HĂĄt?

27 éves voltam amikor szó szerint råm ragadt egy 16 éves elég szép kiscsaj.

de olyan szinten, hogy várt a ház elƑtt munka után.

ha mentem valahova megkérdezte, hogy jöhet e.

mikor lementem kutyåt sétåltatni ott volt lent.

amikor beengedtem akkor kajĂĄt csinĂĄlt.

szóval nem kicsit volt fura, de elmondta, hogy szerelmes belém, ez van és én leszek a férje ha tetszik nekem ha nem.

Ă©s...Ă­gy lett vĂ©gĂŒl.

15 Ă©vet voltunk egyĂŒtt.

2021. okt. 16. 20:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/15 anonim ***** vĂĄlasza:
59%
Szerintem nem szĂ­vesen jelenne meg pl barĂĄtok elƑtt veled. Mindenki megnĂ©zne titeket. Na meg nem hiszem, hogy sok lenne a közös tĂ©ma, te mĂ©g csak most kezded az Ă©letet.
2021. okt. 16. 20:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/15 anonim ***** vĂĄlasza:
76%
Én 42. Ă©vesen jöttem össze akkor 16. Ă©ves barĂĄtnƑmmel, akivel 3. Ă©vig Ă©ltĂŒnk egyĂŒtt, Ă©s szeretett volna gyereket tƑlem. Szerintem ha valaki szeret valakit, a kor nem mĂ©rvadĂł!
2021. okt. 16. 21:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/15 anonim ***** vĂĄlasza:
73%
Csak arra kellesz neki drĂĄga. Ne gondolt tĂșl.
2021. okt. 17. 00:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/15 anonim ***** vĂĄlasza:
35%
Majd dobok csontokat Ă©s elmondom,hogy mit akar.
2021. okt. 17. 09:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!