Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív hajlamúnak számíto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív hajlamúnak számítok, ha ellenzéki szavazóként felizgultam Déri Stefi Fidesz propagandistára?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam a propaganda videóit a Facebookon és nagyon beindultam. Domináns fantáziám is vannak, de ugyanúgy felizgatna az is, ha Fidesz szavazóvá nevelne át.

2021. okt. 12. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig Mia Khalifa jut róla eszembe. Mármint egy haverom tesója mondta, hogy őt emlékezteti rá.
2021. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# engem is Mia Khalifára emlékeztet az arca, de Mia mindenképpen egy vonzóbb csaj. Vele bármit el tudok képzelni én is, úgyhogy ez nem szubmisszív hajlam.
2021. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Dér a szubmisszív hajlamra utal, akkor Demeter Márta a homoszexualitáséra? Természetesen NEM a válasz, mielőtt megsértődne bárki is. Csak próbáltam egy másik példát hozni cáfolatként.
2021. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, Demeterről előbb eszembe jutna az, hogy én a férfiakhoz vonzódom, mint Dérről, hogy ő meg egy domina.
2021. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

És ezek az embernek látszó egyébként alantas szellemi szinten tengődő véglények köztünk járnak, az utcán...


Iszonyat nagy szükség lenne egy hatalmas elmegyógyintézetre, ahova az ilyeneket el lehetne zárni végleg a világtól.

2021. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom engem is megfog a hölgy. Komolytalannak és nevetségesnek érzem de egyszer, mikor olyan hideg-rideg hangnemben tolta a komoly külpolitikát, nagyon felállt rá. Valami kis feszülős fekete ruhában volt. Elképzeltem, hogy miközben fölényesen magyaráz és kioszt, miket művelnék vele azon a hatalmas íróasztalon... Bevallom, utána muszáj volt levezetnem az okozott szexuális feszültséget...
2021. okt. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Párkányi Eszter és Vincze Emília a kis kedveceim, de Stefi is bejön. Azt mondjuk nem teljesen értem, hogy ha egy újságíró jobboldali meggyőződésű, az miért lesz egyből "propagandista", ha baloldali, akkor meg miért lesz egyből "független és objektív".
2021. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!