Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért sültek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért sültek el hamar? Milyen érzés van ilyenkor bennetek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindenki fürge új veri mint sámán a tamtamot nem mindenki olyan mint a nyulak :D D:
2021. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem sültem el hamar.
2021. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én tavaly év végén dugtam 7 év után. Bízom abban, hogy elfogadod azt, hogy emiatt 2 percen belül eldurrantam. Gyakorlás kérdése. Anno gumi nélkül is bírtam bármeddig, amikor barátnőim voltak és napi rendszerességű szex. De 7 év az 7 év...
2021. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Kevés tapasztalat, kevés lehetőség, stresszelés, izgatottság, önkontroll hiánya. A legtöbb gyorstűzelő pasi sajnos nehezen szabadul meg ettől a gondtól és hazudnak h jajj majd szarrá dugnak vagy amig nem sikitok. Aztán a vetközés több ideig tart
2021. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első menet után 15-30 perc múlva újra volt merevedésem, ez mentett meg, az a menet már sokkal tovább tartott. Mert bizony az első csak 2-3 percig, de az nagyon jó volt! A behatolástól kezdve nagyon élveztem, az izgalmam egyre nőtt, és csak úgy robbant az orgazmus!

Mára megváltozott, ha nem koncentrálok, akármeddig bírom. Na jó, valójában nem akármeddig, de sok percig.

2021. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
30-40 perc az nálad hamar?
2021. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Új barátnővel az első általában gyors. Volt aki 2x leszopott vele az aktus sokáig tartott.

Volt akivel kb 2 perc alatt elsőre elmentem, mert régen szexeltem, és hiába volt nedves, de nagyon szűk volt. Habár később is extra szűk maradt.

2021. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert így vagyunk beállítva, hogy gyorsan jön a magömlés, és nem bírom visszatartani, legalábbis én nem. Nálam 2-3 perc max átlagban a dugás.
2021. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
8-as! Elég az bőven, siessen csak a nő ha ő is el akar élvezni. Ne csak össze-vissza nyögdécseljen...
2021. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!