Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy pasim, aki azt mondta, komoly kapcsolatot akar, de en nem akartam komoly kapcsolatot vele, mert egy csődtömeg (többek közt játékszenvedélye van) de nagyon jó vele a szex. Semmilyen téren nem felvállalható, se stílus, se beszéd, semmi. Erre több nő is rájött, mert kiderult az is, hogy szexre használják és senki sem vállalja be. ( sok nő írkál rá, akik “haverek” szerinte)

Számomra annyi a jó, hogy végre kielégulök, miutan évekig szex nelkul voltam, vagy olyan pasikkal, akikkel nem volt jó a szex.

Kiderult, hogy nem tudom miert, de velem “komolyan” képzeli el csak, nem hajlandó velem csak szexre talalkozni. Mással igen, ezek szerint, de biztos bőség zavara miatt, ő megvan nelkulem, ha nem tud engem mutogatni es kapcsolatosdit játszani velem.

Persze gondolom hiaba vállaltam be, mert hűséges sose lesz.

Hogyan maradhat meg a kecske es a káposzta is?



2021. okt. 10. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Engedd el.vagy keress mást.Kielégíteni én is ki tudnálak meg még sok pasi. De ha játékszenvedélye van….. ki tudja mikor fog meglopni
2021. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Tedd oda jobban magad szexben, és akkor menni akar majd ő is csak dugni is.

Vagy pénzeld kicsit. Vagy legalább etesd.

2021. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!