Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akarnak éjjel-nappal szeretkezni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Alapból csak többet szeretne, mint te.

Ha mindig kész lennél rá, egy idő után betelne, és nem kívánná tovább.

Akkor is elég lenne neki a kevesebb, ha tudná, hogy bármikor kérhet, sikeres lesz.


Ha hosszabb ideig nem kapja meg, akkor persze, hogy folyamatosan vágyik rá!

Ez olyan, hogy ha valaki egész nap nem kap enni, akkor folyamatosan éhes, nem csak napi 3-szor.

2021. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem igaz. Szerintem Te nem akarsz annyit szexelni mint ő. Saját tapasztalatomból kiindulva, a pasik utálják a napi többszöri szeretkezést. Ha igényled, el leszel utasítva. Az sem jó.
2021. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, kettes, ez sem jó.

A férfiak EGY RÉSZE nem tud naponta többször szeretkezni.

Ezek közül a butább, lustább vagy önzőbb nem tudja, vagy nem akarja külön kielégíteni a nőt.

Na, CSAK ezekkel van probléma ilyen esetben.


Amúgy én nem arról a nőről beszéltem, aki le akarja rohanni a férfit, hanem arról, aki mindig készen áll a szexre.

Erre mondtam azt, hogy itt a férfi is betelik, és utána már nem akar szexelni, amíg újból fel nem töltődik.

Csak sajnos igen ritka, hogy a pár kívánságai pont találkozzanak.

2021. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nőként pont azt tapasztaltam, hogy csak a szájuk jár, de egyáltalán nem bírják úgy. Mostani párom az első, aki tényleg tartja a napi szexet, és tud teljesíteni.
2021. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a vágyak sokszor a képességek előtt járnak.

Okos ember ilyenkor beveti, amije van :-)

2021. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Speciel én azért mert nagyon rég nem volt már.
2021. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarnak :)
2021. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nőként azt mondhatom, hogy eddig minden partneremnél magasabb volt a libidóm és sokszor a férfiak csak magyarázzák, hogy jaj ilyen meg olyan jó lenne egy nő, aki sokszor kívánja, de aztán ha kapnak egy ilyen nőt, már azonnal teher meg nem megy stb:D vicces
2021. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Alpvetően az evolució erre kényszeriti. Még akkor is, ha azért nem mindenki, és nem is éjjel nappal.
2021. okt. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ezt mondom én is.

Ételből is annyit kívánsz enni, amennyitől jóllaksz. Ha kevesebbet adnak, akkor éhes maradsz, és igen: FOLYAMATOSAN éhes vagy.

Ha meg többet kell megenned, mint amennyit tudnál, akkor rosszul leszel tőle.

Na, szerencsére a szexben ez ritka, ott lehet többet is csinálni.

2021. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!