Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen a tökéletes szopás? Mármint ugye amikor orálisan kényeztetitek a partnereteket, akkor hogyan történjen, hogy számotokra a lehető legizgatóbb legyen?

Figyelt kérdés
Mármint a pasi csak élvezze, ahogyan csinálod? Vagy kifejezetten irányítson? Megdugja a szád? Hova élvezzen? Szóval értitek. Hány évesek vagytok?

2021. okt. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Hányszor lesz még ilyen kérdés is...
2021. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Először csak élvezze, hogy mit művelek vele, utána már irányíthat, megdughatja a szám. A számba élvezzen. 37 N
2021. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy szeretem, ha a pasin is érzem/hallom, hogy élvezi. Szeretem, ha a fejem is megfogja közben, és nyög hangosan. Ha felnézek rá, akkor az arcán is látszik. Olyan is volt, hogy valaki remegett. Ilyenkor szeretek szopni. Volt már olyan is, hogy keményebben dugták a számat. Igazából az is tetszett, épp ahhoz volt nekem is hangulatom. De akkor öklendeztem, nagyon sok nyálam lett és nem tudom, hogy ez mennyire ciki. (Engem nem zavart, mert ha már túl sok volt, akkor kivettem a számból és a pasi sem erőszakosan csinálta.) Inkább csak emiatt volt, hogy nem annyira élveztem, mert szégyelltem, hogy öklendezem.
2021. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!