Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti tényleg csak neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti tényleg csak neten vagytok beválalosak?

Figyelt kérdés

Sokat kérdést és választ olvastam itt és mindig amikor a csajokat kérdezték szinte mindegyik nagyon beválalosak voltak szinte mindegyik korosztályban, de főleg 18-50 lattam. De élőben nem nagyon találkozni ilyen csajokkal és ez eléggé fura.

Köszi a válaszokat csajok.

18F



#lány #hölgy #Beválalosak
2021. okt. 5. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem látom értelmét az ilyen kérdéseknek.

Az itt bevállálós "lányokat" kérdezed arról, hogy csak itt bevállalósak-e. Megint csak a neten azt mondd mindenki amit akar.

2021. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

A sok bevállalós "csaj" nagy része magát nőnek kiadó meleg / pasi aki azt hiszi "jó példát mutat" és a vágyait írja inkább le / szimpla mezei troll.

Vannak akik élőben még tüzesebbek, merészebbek - de nem a GyK-n tanyáznak ennyi.

2021. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nő vagyok. És igen amit leírok a neten vagy megbeszélek bármelyik pasival azt is adom nekik.
2021. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Azoknak a jelentős része nem nő hanem pasas
2021. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
És te még elhiszed, hogy csajok? Ide csak farokverő pasik járnak, ők írnak csajként.
2021. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó tudni. Eléggé csalódtam most a pasikban akik csajnak adják ki magukat, de sok értelmét én sem láttam hogy valaki ilyen dolgot csináljon. Köszi hogy felvilágosítás.
2021. okt. 5. 17:05
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Én még neten sem
2021. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Jelenleg bevállalósnak mondanám magam, de nem az interneten, hanem a valóságban, a barátommal. Vele is csak azért, mert már ismerjük, megszoktuk egymást és segített nyitottabbnak lenni bizonyos dolgokban, ideértve a szexet is.


Számtalan felhasználó van, aki nőnek adja ki magát, hogy miért, azt meg nem mondom.

2021. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Én ugyanolyan vagyok a valóságban is, mint amit itt néha leírok a válaszaimban, meg akivel olyan a dolog, privátban. De szerintem nem azokat a nőket kéne kérdezned akik nyitottabbak, hogy ők máskor is azok-e, mert valószínűleg igen. A zavart az okozhatja benned, hogy itt gyk-n mások az arányok, mint a való életben. De ha belegondolsz ezt az okozza, hogy egy visszafogottabb, esetleg prűd nő nem fog ide feljárkálni idegeneknek írogatni a szexuális életéről sem. Emiatt itt több lesz a nyitott nő, mint a valóságban. Na meg ahogy mondták előttem, előfordulnak kamu válaszok is férfiak tollából

N

2021. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk első körben, mit jelent az, hogy bevállalós....
2021. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!