Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy olyan erősen lüktetett a nő puncija élvezéskor, hogy már szinte fájdalmasan szorította a farkatokat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze meg még foga is nőtt, meg a nők diót tudnak törni a sunával nem tudtad? 😂 Nem szorít annyira, nem fogja eltörni a pélód nyugi.
2021. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésed igénytelensége falakat dönget, farka a lónak van nem az embernek.
2021. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

És szerinted mi szorítana ennyire?

A hüvelyizom ami annyira rugalmas kell legyen, hogy máskor simán kinyom egy csecsemőt?

2021. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem véletlen nem szabad a női orgazmus alatt mozognia a pasinak vagy csak hozzá érni se. Mi sokkal erősebb orgazmust kapunk és ilyenkor se kép se hang
2021. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szóval 1-es, 2-es és 3-as, fogalmatok sincs miről szólt a kérdés, mert nem fordult elő veletek ilyen...


1-es, nyugodt vagyok, rendszeresen ezt érzem mikor barátnőm élvez, annyira nem kellemetlen azért, csak kiváncsi voltam mással is van e hasonló, neked nem...


2-es, a hozzászólásodnak semmi köze nincs a kérdéshez, úgyhogy kár volt idebüffenteni, de legalább jól megmondtad a tutit, büszke lehetsz magadra ;)


3-as, látom neked sincs sok közöd a kérdéshez...


4-es, köszi az eddigi egyetlen értékelhető választ :)

2021. okt. 4. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
3-as vagyok. Bocs, de te most azt mondod, hogy jobban ismered a női testet mint én, aki valóban nő volnék?
2021. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki ismeri jobban a női testet, de te most megkérdőjelezed, hogy mit érzek ebben a szituban pasiként?

Lemaradt a kérdés elejéről, hogy Férfiakhoz szól a kérdésem..., gondoltam ez egyértelmű.

Te a nemednél fogva soha nem tapasztalhatod meg, amiről a kérdés szól, amivel amúgy nincs gond, csak tény.

2021. okt. 4. 19:41
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, fordult már elő. F 43
2021. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Így még nem jártam, de volt olyan akinek nagyon nehezen ment be, és végo olyan volt mint a satu, pedig nagyon nedves volt.
2021. okt. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de az valószínűleg akkor egy remekül álcázott kamu orgazmus volt, ha konkrétan fájt a szorítása. 23L
2021. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!