Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, használt már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, használt már ki szexuális téren csaj titeket? Miből éreztétek ezt?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdeznék akiknek nem fétise az alárendelt szerep és nem dominákat kerestek. Hanem kölcsönös hetero kapcsolatot.

2021. okt. 3. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Úr isten, bárcsak lenne ilyen.
2021. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szinte az összes olyan csaj aki csak vigasztalódni akart egy szakítás után kiderült, hogy csak kihasznált.
2021. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt egyszer egy olyan szexpartnerem,akivel kifejezetten a szex kedvéért ismerkedtünk meg.Nagyon nehezen akarta beadni a derekát.De végül belement.

Találkoztunk egy személyes beszélgetésre...majd utána mivel megvolt a kölcsönös szimpátia beszéltük tovább a részleteket.Sokszor visszatáncolt a találkozó előtt,és lemondta.De végül csak belement,találkoztunk,szexeltünk.

És nagy meglepetésemre azt éreztem hogy csak kihasznál,és az a lényeg neki hogy jó legyen számára,és minél többet élvezzen,vagy jobban élvezze a dolgot.Persze végül is ezért találkoztunk,hogy szexeljünk...de valahol mégis kicsit rosszul esett,vagy rosszul éreztem magam hogy kb. kihasznált :) De azért összességébe véve jó élmény volt :)

2021. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért érdekes, fordítva elég sokszor volt már hogy a pasi csak elélvezésre hajtott és ejtett a nő élvezetére felizgatással előjátékkal stb.

De ha egy csaj kihasznál egy pasit szexre az sok ffinek bejön.

De miért ez az egyenlőtlenség ebben?

2021. okt. 3. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
#4: megmondom mi az oka: csak azt hiszik, hogy bejönne nekik:D ha valóban kihasználnák őket önző módon, az rosszul esne nekik. Csak nem tudják, mivel erre ritkán van példa vagy a kihasználás kölcsönös, tehát nem érzi rosszul magát egyik fél sem
2021. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha az egyik fél érzéseket táplál a másik iránt, ezért többet akar a puszta szexnél, míg a másik ennek a tudatában is csak a saját kielégülése eszközeként, azaz lényegében szexuális tárgyként tekint rá, és így megy bele a testi kapcsolatba, az a kihasználás egyik formája.

Ez a dolog az önzésről, a partner érzéseinek a semmibe vételéről szól. A kihasznált fél akár férfi is lehet.

Az 1-es válaszolónak, és a 2-est lepontozóknak erről nyilván nincs saját tapasztalatuk, igazából félreértik a kérdést. Pedig amit az 1-es ír, az egy igen gyakori példa arra, hogy nők is követnek el ilyesmit.

2021. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
(jav.: amit a 2-es ír...)
2021. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-7: ez érzelmi kihasználás inkább. Bár nyilván összefügghet.
2021. okt. 3. 15:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Abból adódik minden, hogy a nők könnyebben jutnak szexhez, csak válogatniuk kell, hogy kivel szexelnek. Ha egy nőnek az a vágya, hogy csak ki legyen jól elégitve, akkor bármikor megteheti. Mi férfiak meg kompromisszumokat is kell kössünk a punciért.

Egyetemista koromban volt ilyen szexkapcsolatom. Volt egy bombajó csoporttársnőm, a pasija 150 km-re lakott otthon, és a csaj havonta 1x járt haza csak. De a szex kellett neki, mert nagyon nehezen volt orgazmusa. Így lettem én az, aki ezt pótolja, csak csettintett, és én ugrottam fel hozzá. 30-40 perceket nyaltam egyhuzamban, amíg ki tudott elégülni. De amit kaptam utána (meg néha előtte is) tőle, na olyanban azóta sem volt részem, igazi szexistennő. Minden egyes perc isteni volt.

De összességében csak kihasznált, en picit bele is szerettem, neki csak a társaság kellett a pasija helyett, meg az orgazmus.

2021. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

10 randi volt, utána lefekudtunk. Aztán szakított. Arra mellettem neki, hogy elvegyem a szüzességét, hogy tudjon menni a másik pasihoz, mert a másik pasinak tapasztalt, nem szűz csaj kellett.

2021. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!